537612-2026 - Ergebnis
Ungarn – Kraftfahrzeuge für den Gütertransport – 13 darab új tehergépjármű beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 13 darab új tehergépjármű beszerzése
Beschreibung: A Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. részére 13 darab új tehergépjármű beszerzése. Részekre történő ajánlattétel az alábbi részek tekintetében lehetséges: • 1. rész: 3,5t kistehergépjármű, duplakabinos, fix platós – 2 db • 2. rész: 3,5t kistehergépjármű, billenőplatós, duplakabinos – 6 db • 3. rész: 3,5t kistehergépjármű, szimpla kabinos, fix platós, darus – 2 db • 4. rész: Elektromos kistehergépjármű – 1 db • 5. rész: 7,5t tehergépjármű, billenőplatós – 2 db
Vorherige Bekanntmachung: 321026-2026
Interne Kennung: EKR000761402026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az értékelési szempontokat lásd a hirdetmény BT-540 mezőiben (a felhívás II.2.5. pontjában).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 3,5t kistehergépjármű, duplakabinos, fix platós
Beschreibung: 2 db 3,5 tonna össztömegű, duplakabinos, fix platós új kistehergépjármű beszerzése a Városgazda18 N.Zrt. részére. Főbb műszaki paraméterek: - Ajtók száma: min. 4 - Ülések száma: min. 6 fő - Üzemanyag: gázolaj vagy azzal egyenértékű - Teljesítmény: min. 130 LE (min. 95 kW) - Hengerűrtartalom: 1900 - 2400 ccm - Környezetvédelmi besorolás: min. EURO VI További részletek a Műszaki leírásban. Amennyiben a Műszaki leírásban márkanév/gyártmány/típus, stb. került meghatározásra, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében került feltüntetésre. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű áru is ajánlható.
Interne Kennung: EKR000761402026/1
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0002
Titel: 3,5t kistehergépjármű, billenőplatós, duplakabinos
Beschreibung: 6 db 3,5 tonna össztömegű, 3-irányba billenőplatós, duplakabinos új kistehergépjármű beszerzése a Városgazda18 N.Zrt. részére. Főbb műszaki paraméterek: - Ajtók száma: min. 4 - Ülések száma: min. 6 fő - Üzemanyag: gázolaj vagy azzal egyenértékű - Teljesítmény: min. 130 LE (min. 95 kW) - Hengerűrtartalom: 1900-2400 ccm - Környezetvédelmi besorolás: min. EURO VI További részletek a Műszaki leírásban. Amennyiben a Műszaki leírásban márkanév/gyártmány/típus, stb. került meghatározásra, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében került feltüntetésre. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű áru is ajánlható.
Interne Kennung: EKR000761402026/2
Menge: 6 Stück
Los: LOT-0003
Titel: 3,5t kistehergépjármű, fix platós, darus
Beschreibung: 2 db 3,5 tonna össztömegű, szimpla kabinos, fix platós, darus új kistehergépjármű beszerzése a Városgazda18 N.Zrt. részére. Főbb műszaki paraméterek: - Ajtók száma: min. 2 - Ülések száma: 2-3 fő - Üzemanyag: gázolaj vagy azzal egyenértékű - Teljesítmény: min. 130 LE (min. 95 kW) - Hengerűrtartalom: 1900-2400 ccm - Környezetvédelmi besorolás: min. EURO VI További részletek a Műszaki leírásban. Amennyiben a Műszaki leírásban márkanév/gyártmány/típus, stb. került meghatározásra, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében került feltüntetésre. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű áru is ajánlható.
Interne Kennung: EKR000761402026/3
Los: LOT-0004
Titel: Elektromos kistehergépjármű
Beschreibung: 1 db elektromos, billenőplatós kistehergépjármű beszerzése a Városgazda18 N.Zrt. részére. Főbb műszaki paraméterek: - Ajtók száma: 2 - Ülések száma: 2 - Akkumulátor technológia: lítium-alapú - Minimum hatótáv (WLTP szerint): 70 km - Motor teljesítmény: min. 8 kWh További részletek a Műszaki leírásban. Amennyiben a Műszaki leírásban márkanév/gyártmány/típus, stb. került meghatározásra, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében került feltüntetésre. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű áru is ajánlható.
Interne Kennung: EKR000761402026/4
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0005
Titel: 7,5t tehergépjármű, billenőplatós
Beschreibung: 2 db 7,5 tonna össztömegű, szimpla fülkés, billenőplatós új tehergépjármű beszerzése a Városgazda18 N.Zrt. részére. Főbb műszaki paraméterek: - Ajtók száma: 2 - Ülések száma: min. 2 - Üzemanyag: gázolaj - Teljesítmény: 120 - 180 kW - Plató: háromoldalra billenthető kivitel, oldalfalak lenyitható kivitelben - Környezetvédelmi besorolás: min. EURO 6 E További részletek a Műszaki leírásban. Amennyiben a Műszaki leírásban márkanév/gyártmány/típus, stb. került meghatározásra, az a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésének megfelelően az áru egyértelmű minőségi meghatározása érdekében került feltüntetésre. A megjelölt márkanevű termék helyett azzal egyenértékű áru is ajánlható.
Interne Kennung: EKR000761402026/5