2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovizuální technika Aula PF JU a audiotechnika učebny PF JU
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání vybavení v podobě audiovizuální techniky do prostor Auly Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích včetně instalace, dodávky, proškolení, úklidu aj. obdobných prací spojených s realizací zakázky.
Interne Kennung: Audiovizuální technika Aula PF JU a audiotechnika učebny PF JU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31340000 Kabelzubehör, isoliert, 31682220 Mischpulte, 30231300 Bildschirme, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 32321300 Audiovisueller Bedarf, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 32343000 Verstärker, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32413100 Router für Netzwerke, 44320000 Kabel und zugehörige Erzeugnisse, 31330000 Koaxialkabel, 32333200 Camcorder, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 1 Audiovizuální technika AULA
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky pro část 1 je dodání vybavení v podobě audiovizuální techniky do prostor Auly Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích včetně instalace, dodávky, proškolení, úklidu aj. obdobných prací spojených s realizací zakázky.
Interne Kennung: část 1 Audiovizuální technika AULA
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682220 Mischpulte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 32321300 Audiovisueller Bedarf, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 30231300 Bildschirme, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 32333200 Camcorder, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 32343000 Verstärker, 31330000 Koaxialkabel, 32413100 Router für Netzwerke, 44320000 Kabel und zugehörige Erzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kupující si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost provést změnu v osobě prodávajícího v průběhu plnění smlouvy, pokud bude naplněna některá z podmínek pro odstoupení od smlouvy ze strany kupujícího uvedených v čl. 9. této smlouvy nebo pokud prodávající odstoupí od této smlouvy nebo zanikne bez právního nástupce.
Los: LOT-0002
Titel: část 2 Audiotechnika učebny
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky pro část 2 dodání audiotechniky do učeben D 319 a D 321 včetně dopravy, kompletní montáže a uvedení do provozu.
Interne Kennung: část 2 Audiotechnika učebny