See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa narzędzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi zgodnie z dokumentami zamówienia. Zakres zamówienia został podzielony na 14 części (zadań): 2. Rodzaj (asortyment), opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe wymagania względem przedmiotu zamówienia oraz ilości przedmiotu zamówienia, określono w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy / Opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych zadań. 3. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 384831-2026
Interne Kennung: 91/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - narzędzia tnące i ścierne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi tnących i ściernych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - narzędzia pomiarowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi pomiarowych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - narzędzia ręczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi ręcznych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - narzędzia pneumatyczne i elektryczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi pneumatycznych i elektrycznych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - narzędzia pozostałe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi pozostałych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - narzędzia elektryczne do pakowania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi elektrycznych do pakowania zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - narzędzia elektryczne spawalnicze
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi elektrycznych spawalniczych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - wózki narzędziowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózków narzędziowych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - aparatura pomiarowo-testowa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury pomiarowo-testowej zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - narzędzia elektryczne na dział mechaniczny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi elektrycznych na dział mechaniczny zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - narzędzia elektryczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi elektrycznych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - narzędzia ręczne pneumatyczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi ręcznych pneumatycznych zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - narzędzia ręczne na dział mechaniczny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi ręcznych na dział mechaniczny zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - narzędzia ręczne na dział mechaniczny
Interne Kennung: Zadanie nr 14