537656-2025 - Wettbewerb
Polen – Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte – Dostawa materiałów eksploatacyjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów eksploatacyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Rodzaj materiałów oraz ich ilość określają dokumenty zamówienia.
Interne Kennung111/2025/D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Rodzaj materiałów oraz ich ilość określają dokumenty zamówienia. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. W celu potwierdzenia że oferowane dostawy spełniają określone przez zamawiającego wymagania Zamawiający żąda od Wykonawcy złożenia przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia.
Interne KennungDostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji.