537677-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Medizinische Verbrauchsartikel – Materiale sanitare 3
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Materiale sanitare 3
Beschreibung: În cadrul procedurii vor fi achiziționate diverse materiale sanitare și de laborator necesare tratării pacienților internați în spital. Termenul limită până la care operatorii economici pot solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este de 20 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde, în mod clar și complet, tuturor solicitărilor de clarificări/informaticilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 9524980/2026/AP-1-44
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Consumabile acces vascular periferic
Beschreibung: Acord Cadru: cantitatea estimată minimă și cantitatea estimată maximă este conform Caiet de sarcini - Anexa 2 Cantități-Valori; Contract Subsecvent: cantitatea estimată minimă și cantitatea estimată maximă este conform Caiet de sarcini - Anexa 2 Cantități-Valori; valoarea estimată minimă și maximă este conform Caiet de sarcini - Anexa 2 Cantități-Valori; cantitatea celui mai mare contract subsecvent = cantitatea maximă a contractului subsecvent de mai sus conform Caiet de sarcini - Anexa 2 Cantități-Valori.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
Los: LOT-0002
Titel: Sonda intubatie endotraheala cu balonas
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Sistem aspiratie Venturi
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Solutie dezinfectanta pentru piele cu clorhexidina 2% si alcool izopropilic 70% 250ml
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Solutie dezinfectanta pentru piele cu clorhexidina 2% si alcool izopropilic 70% 500ml
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Alcool sanitar
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Set nutritie enterala
Interne Kennung: 7