537683-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Usługa ochrony systemem monitoringu z wykorzystaniem monitorujących wież mobilnych, nieruchomości w Łodzi przy ul. Gdańskiej 89.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa ochrony systemem monitoringu z wykorzystaniem monitorujących wież mobilnych, nieruchomości w Łodzi przy ul. Gdańskiej 89.
BeschreibungUsługa ochrony systemem monitoringu z wykorzystaniem monitorujących wież mobilnych, nieruchomości w Łodzi przy ul. Gdańskiej 89. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający informuje, że niniejsze postępowanie jest wydzieloną częścią zamówienia o nazwie „Ochrona osób i mienia”.
Vorherige Bekanntmachung271740-2026
Interne KennungBP-DZP.2623.10.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPrzedmiotem zamówienia jest usługa ochrony systemem monitoringu z wykorzystaniem monitorujących wież mobilnych, nieruchomości w Łodzi przy ul. Gdańskiej 89. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający informuje, że niniejsze postępowanie jest wydzieloną częścią zamówienia o nazwie „Ochrona osób i mienia”. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia przez okres 12 miesięcy. Rozpoczęcie: od dnia protokolarnego przekazania nieruchomości, jednak nie wcześniej niż od 14.05.2026 r. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 24 sierpnia 2026 r. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Wykonawca może złożyć jedną ofertę. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. Zaleca się przy sporządzaniu oferty skorzystanie ze wzorów formularzy przygotowanych przez zamawiającego. Wykonawca może złożyć ofertę przygotowaną samodzielnie z zastrzeżeniem, że będzie one zawierać wszystkie niezbędne oświadczenia oraz informacje określone przez zamawiającego w treści wzorów załączonych do SWZ. Ofertę (załącznik nr 2 do SWZ), oświadczenie w formie JEDZ stanowiące załącznik nr 3 do SWZ oraz oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k ust. 1 rozporządzenia 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 9 do SWZ sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Do oferty należy dołączyć: 1) Pełnomocnictwo upoważniające do podpisania oferty, o ile ofertę podpisuje pełnomocnik; 2) Pełnomocnictwo do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – jeżeli dotyczy; 3) Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania w formie JEDZ - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ oraz oświadczenie o niepodleganiu unijnemu zakazowi z art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie [Dz. U. UE L 229 z 31.7.2014, s. 1 – ze zm.], – załącznik nr 9 do SWZ. 4) W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie to składa każdy z Wykonawców. 5) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby na podstawie art. 118 ustawy potwierdzające brak podstaw wykluczenia w formie JEDZ (w związku z artykułem 119 ustawy), 6) Uzasadnienie dotyczące tajemnicy przedsiębiorstwa – jeżeli dotyczy; 7) Na podstawie § 13. 1 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. z 2020 r., poz. 2415 ze zm.), w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający żąda od wykonawcy złożenia odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - składa każdy z Wykonawców. Ofertę należy złożyć na Platformie pod adresem: https://amw.ezamawiajacy.pl. Należy wybrać kafelek „FORMULARZ OFERTY/WNIOSKU” lub wybrać sekcję „Przygotowanie oferty”. Ofertę należy złożyć za pośrednictwem Platformy pod adresem: https://amw.ezamawiajacy.pl. Należy wybrać kafelek „FORMULARZ OFERTY/WNIOSKU” lub wybrać sekcję „Przygotowanie oferty”. Ofertę należy złożyć w terminie do dnia: 27 maja 2026 r. do godziny 09:00 Zamawiający odrzuci ofertę złożoną po terminie składania ofert. Oferty zostaną odszyfrowane i otwarte za pośrednictwem Platformy w dniu: 27 maja 2026 r. o godzinie 10:00.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79714000 Überwachungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungUsługa ochrony systemem monitoringu z wykorzystaniem monitorujących wież mobilnych, nieruchomości w Łodzi przy ul. Gdańskiej 89. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.