2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konverentsitehnika rentimine Riigikogu Kantseleile
Beschreibung: Riigihanke eesmärgiks on leida kuni kaks koostööpartnerit, kellelt hankija saab 48 kuu jooksul rentida kaasaegset audio-, video- ja konverentsitehnikat koos kaasnevate vajalike teenustega (transport, paigaldus, montaaž, demontaaž, häälestus, tehniline tugi jmt). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311139-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0000