See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych położonych na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego oraz z PSZOK – na okres 2 miesięcy - zamówienie podobne
Beschreibung: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i mieszanych położonych na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego oraz z PSZOK – na okres 2 miesięcy - zamówienie podobne
Interne Kennung: WPI.271.1.30.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001