2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja Konferencji Bazy Usług Rozwojowych (BUR)
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja jednodniowego spotkania „Konferencja Bazy Usług Rozwojowych” (dalej: wydarzenie/konferencja), w formie stacjonarnej na potrzeby projektu Bazy Usług Rozwojowych (dalej: BUR) pn. „Rozbudowa funkcjonalności Bazy Usług Rozwojowych oraz jej upowszechnianie jako narzędzia wspierającego proces uczenia się osób dorosłych”. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: p/167/DRU/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: na podstawie art. 132 w związku z art. 359 ust. 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 66510000 Versicherungen, 92111250 Herstellung von Informationsfilmen
5. Los
Los: LOT-0001