See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare ”Alimente pentru prepararea hranei – Carne, legume, fructe, branzeturi, ulei, condimente”
Beschreibung: Achiziție Peste congela, faina, zahar, condimente, fructe congelate conform Caietului de sarcini. Acord cadru cu mai multi operatori economici numărul maxim de participanți la acordul-cadru preconizat: 3 Acord cadru de furnizare de alimente pentru prepararea hranei pentru cantinele autorității contractante. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este: pana in a 18-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări sau informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Daca aceste termene vor fi zile nelucrătoare, autoritatea va răspunde în ultima zi lucratoare înainte de termenul respectiv
Interne Kennung: 750/AP/06.03.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CARNE DE PUI CONGELATA
Beschreibung: Carne de pui congelata conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Los: LOT-0002
Titel: CARNE CONGELATA DE CURCAN
Beschreibung: Carne de curcan congelata conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: CARNE CONGELATĂ DE PORC
Beschreibung: Carne congelata de porc conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: CARNE CONGELATĂ DE MÂNZAT/VITĂ
Beschreibung: Carne congelata de manzat/vita conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: LEGUME PROASPETE
Beschreibung: Legume proaspete conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Los: LOT-0006
Titel: FRUCTE PROASPETE
Beschreibung: Fructe proaspete conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: ULEI
Beschreibung: Ulei conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 15411100 Pflanzenöle
Los: LOT-0008
Titel: BRÂNZETURI SPECIALE
Beschreibung: Branzeturi speciale conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0009
Titel: PASTA DE TOMATE, SOSURI, LEGUMINOASE AMBALATE
Beschreibung: PASTA DE TOMATE, SOSURI, LEGUMINOASE AMBALATE conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
Los: LOT-0010
Titel: CONDIMENTE
Beschreibung: CONDIMENTE conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: INGREDIENTE PENTRU PRODUSE DE COFETĂRIE/PATISERIE
Beschreibung: INGREDIENTE PENTRU PRODUSE DE COFETĂRIE/PATISERIE conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 11
Haupteinstufung (cpv): 15612410 Kuchenmischungen
Los: LOT-0012
Titel: CREME SI GLAZURI PENTRU PRODUSE DE COFETĂRIE
Beschreibung: CREME SI GLAZURI PENTRU PRODUSE DE COFETĂRIE conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 12