537720-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Laborreagenzien – Dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava laboratorijskega materiala za obdobje dveh let. Javno naročilo je razdeljeno na 12 sklopov, in sicer: - sklop 1: zunanje in neodvisne kontrole, - sklop 2: originalni reagenti in kontrolni material za hematološki analizator Sysmex XN-550, - sklop 3: originalni reagenti in kontrole za hematološki analizator Horiba Yumizen H 500 CT, - sklop 4: originalni reagenti za aparat Stainbox, - sklop 5: originalni reagenti in kontrole za aparat CRP Quick read, - sklop 6: reagenti in kontrole za manjše aparate, - sklop 7: presejalni imunokromatografski testi, - sklop 8: originalni reagenti, kontrole za urinski analizator Clinitec, - sklop 9: originalni reagenti, kontrole in potrošni material za analizator Sysmec CA 600, - sklop 10: kontrolni material za merilnik sedimentacije, - sklop 11: laboratorijski potrošni material, - sklop 12: originalni reagenti in kontrolni material za hematološki analizator Sysmex XN-1000.
Interne Kennung: JN-76541
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 523965
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 523966
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 523967
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 523968
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 523969
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 523970
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 523971
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 523972
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 523973
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 523974
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 523975
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 523976