537726-2026 - Ergebnis
Polen – Diverse Oberbauarbeiten – Przebudowa pasa drogowego ul. Kazimierzowskiej wraz z wykonaniem ciągów pieszo-rowerowych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzebudowa pasa drogowego ul. Kazimierzowskiej wraz z wykonaniem ciągów pieszo-rowerowych.
Beschreibung1. Zakres inwestycji obejmuje: a) przebudowę ul. Kazimierzowskiej na długości ok.1600 m, b) przebudowę wlotów skrzyżowań poprzecznych dróg publicznych i wewnętrznych, c) budowę ciągu pieszo-rowerowego, d) wykonanie terenów zielonych, e) przebudowę zjazdów. Wykonawca dokona uzgodnień z PKP i opracuje dokumentację dla zabudowy przejazdu kolejowo-­drogowego płytami w celu utrzymania ciągłości drogi rowerowej. 2. Zamówienie będzie realizowane na podstawie: a) specyfikacji warunków zamówienia, b) postanowień zawartych w treści przyszłej umowy, c) przedmiarów robót, d) specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, e) projektu technicznego.
Vorherige Bekanntmachung278783-2026
Interne KennungZP.WID.27.1.4.20.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 Pzp
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233200 Diverse Oberbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzebudowa pasa drogowego ul. Kazimierzowskiej wraz z wykonaniem ciągów pieszo-rowerowych
Interne KennungZP.WID.271.4.20.2026