2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie REACTIVI imunologie cu punerea la dispozitie a echipamentului necesar efectuarii determinarilor, prin inchiriere
Beschreibung: Achizitie REACTIVI imunologie cu punerea la dispozitie a echipamentului necesar efectuarii determinarilor, prin inchiriere – acord cadru 4 ani. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor:20 Autoritatea contractanta stabileste un singur termen in care va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare: a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificari trebuie transmisa in SEAP AC si-a aloca o perioadă optimă, necesară elaborării în mod consolidat a răspunsului/răspunsurilor la solicitările de clarificări.
Interne Kennung: 2487647_2026_PAAPD1587671
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achizitie REACTIVI imunologie cu punerea la dispozitie a echipamentului necesar efectuarii determinarilor, prin inchiriere – acord cadru 4 ani. Nivelul minim si maxim estimat al cantitatilor ce urmeaza a fi achizitionate prin acordul cadru si contractele subsecvente este prevazut in caietul de sarcini pentru toate cele 41 determinari solicitate.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98390000 Andere Dienste