See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawę sprzętu 1x użytku, opatrunków dla SP ZOZ w Obornikach na okres 24 msc
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 326116-2026
Interne Kennung: ZPD/02/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 Przyrządy do przetaczania płynów infuzyjnych i krwi
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Haupteinstufung (cpv): 33141626 Dosierungsausrüstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI opisane w SWZ roz. XXIII 1. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach załącznika do umowy należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 24 miesięcy. 2. Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w załączniku do umowy. Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji, podając jednocześnie planowaną do zakupu ilość przedmiotu zamówienia. 3. Całkowita ilość przedmiotu zamówienia, określona dla danej pozycji, zamówiona i dostarczona w ramach opcji wynosić będzie maksymalnie 10% wartości danego pakietu w każdym roku obowiązywania umowy. 4. W przypadku, gdy z treści opisu przedmiotu zamówienia wynika, że Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, Zamawiający przyjmuje w ofercie te przedmioty lub równoważne, zgodnie z art. 29 ust. 3 ustawy Pzp po wcześniejszym porozumieniu się z Zamawiającym. 5. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 Rękawice sterylne
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 Igły , rury intubacyjne, zestawy medyczne i inne
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 Rurki tracheotomijne, intubacyjne
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 Igły do stymulacji nerwów, kaniule do wkłuć obwodowych, zestawy medyczne i inne
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Haupteinstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 Kaniula
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Haupteinstufung (cpv): 33141220 Kanülen
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 Sprzęt do VAPOTERM PRECISION FLOW
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 Sprzęt- układ oddechowy
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Haupteinstufung (cpv): 33711700 Artikel und Zubereitungen für die Mund- und Zahnhygiene
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 Zestaw do toalety pacjenta
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Haupteinstufung (cpv): 33711530 Duschkappen
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 zgłębniki i zestawy do żywienia, strzykawka z systemem ENLock
Interne Kennung: Pakiet nr 20