537769-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Computeranlagen und Zubehör – ICT-Hardware
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelICT-Hardware
BeschreibungOpdrachtgever wenst voor de aanschaf van ICT-hardware, inclusief bijbehorende dienstverlening, een afzonderlijk contract per organisatie af te sluiten met één (1) leverancier.Het doel is om Opdrachtgever tijdens de looptijd van de raamovereenkomst via één leverancier te voorzien van de benodigde ICT-hardware, inclusief bijbehorende dienstverlening, op basis van de actuele behoefte. Opdrachtgever wenst een opdrachtnemer te contracteren die merkonafhankelijk is en in staat is een breed assortiment ICT-hardware, randapparatuur en supplies (hierna gezamenlijke te noemen: ‘ICT-hardware’) aan te bieden. Opdrachtgever acht het van belang dat zij haar ICT-hardware zelf kan “kiezen” op basis van de in deze aanbesteding vastgelegde eisen. Dit betekent dat opdrachtnemer meerdere ICT-hardware producten aanbiedt naar gelang de gestelde functionaliteiten en eisen en dat Opdrachtgever vervolgens een keuze maakt in het aan te schaffen ICT-hardware product. Indicatieve aantallen zijn vermeld in paragraaf 2.1.2 van het Aanbestedingsdocument en het Inschrijfbiljet.
Interne KennungHSCDOC-1368817716-8255
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe markt van ICT-hardware End user Devices, randapparatuur en supplies is voortdurend in beweging en het assortiment, inclusief bijbehorende accessoires, verandert voortdurend. Mede hierom wil Opdrachtgever gedurende de looptijd van de raamovereenkomst continu de actueel gangbare ICT-hardware End user Devices, randapparatuur en supplies geleverd krijgen. Opdrachtgever verwacht dan ook van Opdrachtnemer dat zij periodiek het assortiment aanpast en actueel houdt. Dit betekent dat de levering van ICT-hardware plaatsvindt op basis van een dynamisch assortiment, waarbij technologische ontwikkelingen en productvernieuwingen gedurende de looptijd van de overeenkomst zijn toegestaan en geacht worden onderdeel uit te maken van de opdracht. Indien er organisatorische wijzigingen plaatsvinden, zoals uitbreiding, inkrimping of nieuwe gebruikersgroepen, kan de overeenkomst worden aangepast om de werk(plek)situatie hierop in te richten. Hieronder valt ook een eventuele toekomstige fusie tussen de GGD Hart voor Brabant en GGD West-Brabant. Opdrachtgever is een publieke crisisorganisatie met wettelijke taken op het gebied van publieke gezondheid en crisisbeheersing. In het kader van haar taakuitvoering kan zich, mede als gevolg van (regionale of landelijke) crises, grote uitbraken van infectieziekten, pandemieën of andere onverwachte omstandigheden, een plotselinge en substantiële toename van de behoefte aan ICT hardware voordoen. Opdrachtgever wenst de overeenkomst voor de levering van ICT hardware zodanig in te richten dat opschaling gedurende de looptijd te allen tijde mogelijk is, zonder dat dit leidt tot vertraging in de operationele inzet van medewerkers of tot belemmering van de continuïteit van haar dienstverlening. Opdrachtgever behoudt zich derhalve het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst, afhankelijk van de feitelijke behoefte, ICT hardware bij te bestellen dan wel de afname te reduceren. Opdrachtnemer is verplicht om dergelijke uitbreidingen binnen de overeengekomen condities, tarieven en levertermijnen te faciliteren. ICT-hardware producten, inclusief bijbehorende dienstverlening, die niet worden genoemd in deze aanbesteding en die Opdrachtnemer wel kan aanbieden (zoals ICT-hardware producten met andere technische specificaties, ICT-hardware innovaties en nieuwere generatie ICT-hardware), kunnen binnen deze raamovereenkomst worden ingekocht op verzoek van Opdrachtgever. Hiervoor geldt het bij Inschrijving opgegeven kortingspercentage van de betreffende productcategorie. Indien het een nieuwe productcategorie betreft, leggen Opdrachtgever en Opdrachtnemer nadere prijs- en/of kortingsafspraken hierover vast. Opdrachtgever bepaalt of deze nieuwe productcategorie en/of bijbehorende diensten worden toegevoegd en behoudt zich uitdrukkelijk het recht voor om deze nieuwe productcategorie en/of bijbehorende diensten bij een andere leverancier in te kopen. Het is Opdrachtnemer toegestaan om – voor zover expliciet uitgevraagd door Opdrachtgever – aanvullende functionaliteiten, opties of uitbreidingen aan te bieden bovenop deze minimale eisen, mits deze de werking, compatibiliteit en beheerbaarheid niet negatief beïnvloeden. Aangeboden meer- of aanvullende functionaliteiten worden slechts onderdeel van de overeenkomst indien en voor zover deze door Opdrachtgever worden geaccepteerd.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30213100 Portable computers, 30213200 Tablet computer, 30230000 Computer-related equipment, 32250000 Mobile telephones
Options:
Place of performance
Country subdivision (NUTS): West-Noord-Brabant (NL411)