See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliwa na potrzeby Zarządu Dróg Miejskich i Żeglugi w Świnoujściu w roku 2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliwa na potrzeby Zarządu Dróg Miejskich i Żeglugi w Świnoujściu na rok 2026 w podziale na następujące części zamówienia: 1) zadanie nr 1 „paliwo żeglugowe”: a) ZAKRES PODSTAWOWY dostawa paliwa żeglugowego MGO DMA, zgodnego z normą ISO 8217:2017 DMA dla jednostek pływających lub równoważną, o parametrach wskazanych w załączniku Nr 1 do SWZ w ilości 835.520,00 kg (835,52 ton) Kod CPV 09134220-5; b) PRAWO OPCJI zakres rozszerzony – fakultatywny Zamawiający jest uprawniony w przypadku zaistnienia większego niż przewidywane zapotrzebowania na paliwo do skorzystania z prawa opcji w zakresie ilościowym maksymalnie do 200.000,00 kg (200,00 ton) oraz na zasadach i w trybie opisanym załączniku nr 7a do SWZ Wzór umowy. Postanowienia dotyczące zasad dostarczania paliwa, jego parametrów, rozliczeń dostawy pozostają takie same jak w przypadku zamówienia podstawowego. 2) zadanie nr 2 „paliwo do pojazdów i sprzętów służbowych”: - dostawa benzyny bezołowiowej Pb 95 w ilości 1.800 litrów (w tym 1000 l do samochodu służbowego, 800 l do sprzętu) kod CPV 09132100-4, oraz - dostawa oleju napędowego do pojazdów służbowych ON w ilości 4.140 litrów kod CPV 09134220-5; w formie bezgotówkowej za pomocą kart paliwowych 3) w zadanie nr 3 „olej napędowy do agregatów prądotwórczych”: - dostawa oleju napędowego B0 w ilości 2.000 litrów kod CPV 09134220-5, 09134100-8.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1) Dla zadania nr 1 – paliwem żeglugowym
Beschreibung: a) ZAKRES PODSTAWOWY dostawa paliwa żeglugowego MGO DMA, zgodnego z normą ISO 8217:2017 DMA dla jednostek pływających lub równoważną, o parametrach wskazanych w załączniku Nr 1 do SWZ w ilości 835.520,00 kg (835,52 ton) Kod CPV 09134220-5; b) PRAWO OPCJI zakres rozszerzony – fakultatywny Zamawiający jest uprawniony w przypadku zaistnienia większego niż przewidywane zapotrzebowania na paliwo do skorzystania z prawa opcji w zakresie ilościowym maksymalnie do 200.000,00 kg (200,00 ton) oraz na zasadach i w trybie opisanym załączniku nr 7a do SWZ Wzór umowy. Postanowienia dotyczące zasad dostarczania paliwa, jego parametrów, rozliczeń dostawy pozostają takie same jak w przypadku zamówienia podstawowego. Dla zadania nr 1 - dostawy winny być realizowane przez Wykonawcę do miejsc wskazanych przez Zamawiającego (w załączniku nr 1) na terenie m. Świnoujście, na koszt i ryzyko Wykonawcy, w ilości wskazanej w formularzu ofertowym - szczegółowe wymagania Zamawiający opisał w Załączniku nr 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI zakres rozszerzony – fakultatywny Zamawiający jest uprawniony w przypadku zaistnienia większego niż przewidywane zapotrzebowania na paliwo do skorzystania z prawa opcji w zakresie ilościowym maksymalnie do 200.000,00 kg (200,00 ton) oraz na zasadach i w trybie opisanym załączniku nr 7a do SWZ Wzór umowy. Postanowienia dotyczące zasad dostarczania paliwa, jego parametrów, rozliczeń dostawy pozostają takie same jak w przypadku zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Dla zadania nr 2 – dostawa benzyny bezołowiowej Pb 95 oraz oleju napędowego ON
Beschreibung: zadanie nr 2 „paliwo do pojazdów i sprzętów służbowych”: - dostawa benzyny bezołowiowej Pb 95 w ilości 1.800 litrów (w tym 1000 l do samochodu służbowego, 800 l do sprzętu) kod CPV 09132100-4, oraz - dostawa oleju napędowego do pojazdów służbowych ON w ilości 4.140 litrów kod CPV 09134220-5; w formie bezgotówkowej za pomocą kart paliwowych Dla zadania nr 2 - Zamawiający będzie dokonywał tankowania na stacji paliwowej wskazanej w formularzu oferty, znajdującej się na terenie lewobrzeżnej części m. Świnoujście, w ilości wskazanej w formularzu ofertowym - szczegółowe wymagania Zamawiający opisał w Załączniku nr 1 do SWZ. 6. Dostarczane paliwo musi spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1018) oraz musi być zgodne z normami PN: a) z normą PN-EN 228+A1:2017-06 lub równoważną (dotyczy Pb 95), b) z normą PN-EN 590+A1:2017-06 lub równoważną (dotyczy ON),
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
Beschreibung der Optionen: PRAWO do przedłużenia umowy
Los: LOT-0003
Titel: Dla zadania nr 3 – olej napędowy BO do agregatów
Beschreibung: w zadaniu nr 3 „olej napędowy do agregatów prądotwórczych”: - dostawa oleju napędowego B0 w ilości 2.000 litrów kod CPV 09134220-5, 09134100-8. Dla zadania nr 3 – dostawy będą realizowane zgodnie z zamówieniem szczegółowym do miejsc wskazanych przez Zamawiającego, na koszt i ryzyko Wykonawcy - szczegółowe wymagania Zamawiający opisał w Załączniku nr 1 do SWZ. Dostarczane paliwo musi spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1018) oraz musi być zgodne z normami PN: - z normą PN-EN 590:2022-08 lub równoważną (dotyczy B0).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Beschreibung der Optionen: Możliwość przedłużenia umowy