2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont nawierzchni wraz z remontem wodociągu w ul. Franciszkańskiej na odc. od ul. Szklanej do ul. Inflanckiej w Łodzi
Beschreibung: 1.Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania: 1.1. Zadanie 1 (ŁI): Remont nawierzchni ul. Franciszkańskiej na odc. od ul. Szklanej do ul. Inflanckiej w Łodzi.. 1.2. Zadanie 2 (ZWiK): Remont wodociągu w ul. Franciszkańskiej na odc. od ul. Szklanej do ul. Inflanckiej w Łodzi. 2.Zakres prac obejmuje remont ulicy Franciszkańskiej w tym: roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, podbudowy, nawierzchnie, urządzenia bezpieczeństwa ruchu, elementy ulic, zieleń drogową oraz inne roboty w zakresie zgodnym z opisem przedmiotu zamówienia, kosztorysem (tabela elementów scalonych) i STWiORB. 3.Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz zapisami projektu umowy zawartymi w załączniku nr 9 do SWZ. 3.1.Dodatkowe wytyczne do realizacji: a)w trakcie realizacji robót budowlanych należy utrzymać przejazd w jednym kierunku w stronę ul. Inflanckiej b)na wysokości obecnych przystanków należy zbliżyć chodnik po drugiej stronie ulicy do jezdni w celu umożliwienia utworzenia tymczasowych przystanków w kierunku południowym c)należy zachować wjazdy docelowe
Interne Kennung: BZZ.261.34.2026.KA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Wykonawca może złożyć jedną ofertę. 2. Ofertę sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnie z art. 63 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Kompletna oferta powinna zawierać: 1) Formularz oferty sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ; (...). 2)Tabelę elementów scalonych dla zadania 1 sporządzoną na podstawie wzoru stanowiącego załącznik nr 1a do SWZ (..)3) Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach (...) – wg wzoru stanowiącego załącznik nr 11 do SWZ (...). 4) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego do oddania swego zasobu na potrzeby Wykonawcy składającego ofertę (jeżeli dotyczy) – wg wzoru stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ (...). 5) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach (...) (jeżeli dotyczy) – wg wzoru stanowiącego załącznik nr 12 do SWZ (...). 6) Stosowne pełnomocnictwo osób podpisujących ofertę (...). 7) W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – pełnomocnictwo do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (...). 6) Uprawdopodobnienie, że zastrzeżone przez Wykonawcę dokumenty stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. (...). 9) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – Oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy wg wzoru stanowiącego załącznik nr 10 do SWZ, (...). 10) Dowód wniesienia wadium wniesionego w postaci gwarancji/poręczenia opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez gwaranta/poręczyciela tj. wystawcę gwarancji/poręczenia. 4. Jednolity Europejski Dokument Zamówienia i podmiotowe środki dowodowe składa, na wezwanie Zamawiającego, Wykonawca którego oferta została najwyżej oceniona. 5. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu Zamawiający żąda od Wykonawcy (w tym podmiotu udostępniającego swoje zasoby – jeśli dotyczy) następujących dokumentów (podmiotowych środków dowodowych): 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1) i 2) ustawy Pzp, b) art. 108 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego; 2) oświadczenia wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, (...) – nie dotyczy podmiotu udostępniającego swoje zasoby; 3) informacji z Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych, (...); 4) zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego (...); 5) zaświadczenia właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (...); 6) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, (...); 7) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, sporządzone według wzoru stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ w zakresie podstaw wykluczenia (...). 6. W przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, Wykonawca składa JEDZ, o którym mowa w Rozdziale 6 pkt 2 SWZ i podmiotowe środki dowodowe, o których mowa w Rozdziale 6 punkt 3.2.1., 3.2.3.-3.2.7. SWZ, potwierdzające brak podstaw do wykluczenia tego podmiotu (...). 7. Szczegółowe informacje zawarte są w Rozdziale 5 i 6 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania: 1.1.Zadanie 1 (ŁI): Remont nawierzchni ul. Franciszkańskiej na odc. od ul. Szklanej do ul. Inflanckiej w Łodzi.. 1.2.Zadanie 2 (ZWiK): Remont wodociągu w ul. Franciszkańskiej na odc. od ul. Szklanej do ul. Inflanckiej w Łodzi. 2.Zakres prac obejmuje remont ulicy Franciszkańskiej w tym: roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, podbudowy, nawierzchnie, urządzenia bezpieczeństwa ruchu, elementy ulic, zieleń drogową oraz inne roboty w zakresie zgodnym z opisem przedmiotu zamówienia, kosztorysem (tabela elementów scalonych) i STWiORB. 3.Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz zapisami projektu umowy zawartymi w załączniku nr 9 do SWZ. 3.1.Dodatkowe wytyczne do realizacji: a)w trakcie realizacji robót budowlanych należy utrzymać przejazd w jednym kierunku w stronę ul. Inflanckiej b)na wysokości obecnych przystanków należy zbliżyć chodnik po drugiej stronie ulicy do jezdni w celu umożliwienia utworzenia tymczasowych przystanków w kierunku południowym c)należy zachować wjazdy docelowe