See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. warzyw, owoców, owoców tropikalnych, ryb, jaj przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. warzyw, owoców, owoców tropikalnych, ryb, jaj przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy realizowanego na podstawie Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej kandydacką z dnia 4.12.2014 r. w sprawie bezpłatnego wyżywienia żołnierzy zawodowych i żołnierzy pełniących służbę (Dz. U. 2019 poz. 1604 ze zm.), Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 24.03.2011 r. w sprawie wyżywienia żołnierzy czynnej służby wojskowej (Dz. U. 2019 poz. 1134 ze zm.) i innych aktów prawnych. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na cztery części
Interne Kennung: 38/ŻYW/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03000000 Landwirtschaftliche Erzeugnisse des Pflanzenbaus und der Tierhaltung sowie Fischerei-, Forst- und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1- Dostawa warzyw przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części nr 1 jest dostawa warzyw przeznaczonych do żywienia w stołówkach rejonu odpowiedzialności 35. WOG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1 wskazany jest w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw przedmiotu zamówienia dla części nr 1 do 300% wartości zamówienia podstawowego każdej części. Zamawiający przy ustaleniu wartości zamówienia uwzględnił największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji zgodnie z art. 31 ust 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że ilości zawarte w formularzach cenowych obejmują zakres zamówienia podstawowego oraz wynikające z prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji, ceny jednostkowe podane w formularzu cenowym oferty Wykonawcy, nie podlegają zmianie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastosuje prawo opcji w przypadku wyczerpania ilości określonego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, lub w innych uzasadnionych przypadkach określonych w załączniku do SWZ tj. wzór umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości danego artykułu kosztem innego w granicach nie przekraczających ogólnej ceny ofertowej.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2- Dostawa owoców, owoców tropikalnych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części nr 2 jest dostawa owoców, owoców tropikalnych przeznaczonych do żywienia w stołówkach rejonu odpowiedzialności 35. WOG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 wskazany jest w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 03222110 Tropenfrüchte
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw przedmiotu zamówienia dla części nr 2 do 300% wartości zamówienia podstawowego każdej części. Zamawiający przy ustaleniu wartości zamówienia uwzględnił największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji zgodnie z art. 31 ust 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że ilości zawarte w formularzach cenowych obejmują zakres zamówienia podstawowego oraz wynikające z prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji, ceny jednostkowe podane w formularzu cenowym oferty Wykonawcy, nie podlegają zmianie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastosuje prawo opcji w przypadku wyczerpania ilości określonego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, lub w innych uzasadnionych przypadkach określonych w załączniku do SWZ tj. wzór umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości danego artykułu kosztem innego w granicach nie przekraczających ogólnej ceny ofertowej.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3- Dostawa ryb przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części nr 3 jest dostawa ryb przeznaczonych do żywienia w stołówkach rejonu odpowiedzialności 35. WOG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 3 wskazany jest w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw przedmiotu zamówienia dla części nr 3 do 300% wartości zamówienia podstawowego każdej części. Zamawiający przy ustaleniu wartości zamówienia uwzględnił największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji zgodnie z art. 31 ust 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że ilości zawarte w formularzach cenowych obejmują zakres zamówienia podstawowego oraz wynikające z prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji, ceny jednostkowe podane w formularzu cenowym oferty Wykonawcy, nie podlegają zmianie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastosuje prawo opcji w przypadku wyczerpania ilości określonego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, lub w innych uzasadnionych przypadkach określonych w załączniku do SWZ tj. wzór umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości danego artykułu kosztem innego w granicach nie przekraczających ogólnej ceny ofertowej.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4- Dostawa jaj przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części nr 4 jest dostawa jaj przeznaczonych do żywienia w stołówkach rejonu odpowiedzialności 35. WOG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 4 wskazany jest w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw przedmiotu zamówienia dla części nr 4 do 300% wartości zamówienia podstawowego każdej części. Zamawiający przy ustaleniu wartości zamówienia uwzględnił największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji zgodnie z art. 31 ust 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że ilości zawarte w formularzach cenowych obejmują zakres zamówienia podstawowego oraz wynikające z prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji, ceny jednostkowe podane w formularzu cenowym oferty Wykonawcy, nie podlegają zmianie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastosuje prawo opcji w przypadku wyczerpania ilości określonego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, lub w innych uzasadnionych przypadkach określonych w załączniku do SWZ tj. wzór umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości danego artykułu kosztem innego w granicach nie przekraczających ogólnej ceny ofertowej.
537849-2026 - Competition
Poland – Agricultural, farming, fishing, forestry and related products – Dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. warzyw, owoców, owoców tropikalnych, ryb, jaj przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 roku
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 38/ŻYW/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03000000 Agricultural, farming, fishing, forestry and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część nr 1
Main classification (cpv): 03221000 Vegetables
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część nr 2
Main classification (cpv): 03222110 Tropical fruit
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część nr 3
Main classification (cpv): 03311000 Fish
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część nr 4
Main classification (cpv): 03142500 Eggs