537893-2026 - Ergebnis
Slowenien – Informations- und Werbeerzeugnisse – Dinamični nabavni sistem za PROMOCIJSKI MATERIAL UL FMF
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dinamični nabavni sistem za PROMOCIJSKI MATERIAL UL FMF
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izdelava in dobava promocijskega materiala z grafično podobo UL FMF. Sem sodijo artikli namenjeni distribuciji na dogodkih, konferencah, sejmih, predstavitvah in drugih priložnostih. Ves material mora biti pripravljen s fakultetno celostno grafično podobo. Javno naročilo je razdeljeno na 4 kategorije in sicer: Kategorija 1. promocijski pisarniški material s potiskom (logo UL FMF) Kategorija 2. izobraževalno-interaktivni promocijski material s potiskom (logo UL FMF) Kategorija 3. poslovna promocijska darila s potiskom (logo UL FMF) Kategorija 4. oblačila UL FMF (z grafično kreativno rešitvijo s potiskom - logo UL FMF)
Interne Kennung: JN-67218
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 522991