2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31170000: VenR Kunstwerken A44 (WNN)
Beschreibung: Rijkswaterstaat vernieuwt het Lisserwegviaduct, het Hoofdvaartviaduct en de Kaagbrug in de A44. Deze kunstwerken zijn bijna 90 jaar oud en naderen het einde van hun levensduur. Renovatie is vanwege de slechte staat niet meer mogelijk en daarom worden deze compleet vervangen.
Interne Kennung: 31170000
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: perceel 1: zie hoofdopdracht
Beschreibung: Zie hoofdopdracht Zie het reeds eerder ingevulde veld m.b.t. korte omschrijving.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsleidraad.
537935-2026 - Wijziging van een opdracht
Nederland – Bouwwerkzaamheden – 31170000: VenR Kunstwerken A44 (WNN)
Aankondiging van wijziging contract
Werken
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 31170000
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: perceel 1: zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsleidraad.