2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY PREPARATÓW MYJĄCYCH ORAZ DEZYNFEKCYJNYCH DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
Beschreibung: NR CZĘŚCI OPIS CZĘŚCI PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1 Preparaty myjące i dezynfekujące do myjni endoskopowej OLYMPUS stanowiącej własność Zamawiającego 2 Chusty do mycia pacjentów 3 Chusteczki do dezynfekcji powierzchni 4 Preparaty do dezynfekcji i pielęgnacji rąk wraz z użyczeniem dozowników łokciowych 5 Preparaty do mycia i dezynfekcji narzędzi 6 Preparaty do dezynfekcji powierzchni 7 Preparaty do dezynfekcji powietrza/zamgławianie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33741000 Handpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Preparaty myjące i dezynfekujące do myjni endoskopowej OLYMPUS stanowiącej własność Zamawiającego
Beschreibung: Preparaty myjące i dezynfekujące do myjni endoskopowej OLYMPUS stanowiącej własność Zamawiającego
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 6. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. u.p.z.p. na poniższych zasad: 1) w zakresie przedmiotu zamówienia: a) Przedmiot zamówienia składa się z części gwarantowanej i z części objętej prawem opcji. b) Cześć gwarantowana obejmuje minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia, oznaczony dla każdej z części w Formularzu asortymentowo-cenowym jako „ilość minimalna”. c) Część objęta prawem opcji obejmuje maksymalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia, oznaczona dla każdej z części w Formularzu asortymentowo-cenowym jako „ilość maksymalna”. 2) w zakresie terminu realizacji umowy: a) Gwarantowany termin realizacji umowy wynosi 24 miesiące, termin objęty prawem opcji wynosi dodatkowe 8 miesięcy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednorazowo przedłużając termin realizacji zamówienia o 8 miesięcy bądź częściami poprzez przedłużenie terminu realizacji umowy, o krótsze okresy, maksymalnie do osiągnięcia 8 miesięcy. b) Z prawa opcji w zakresie terminu realizacji umowy Zamawiający może skorzystać w przypadku niewykorzystania dostaw całości asortymentu określonego umową w pierwotnie określonym terminie realizacji zamówienia. 3) zapisy wspólne dla obu zakresów: a) Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji i jego zakresie. b) Zamawiający skorzysta z prawa opcji w miarę posiadanych środków finansowych i w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia. c) Skorzystanie z prawa opcji nie jest obowiązkowe dla Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. d) Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie. e) Postanowienia umowy odnoszące się do przedmiotu umowy objętego zamówieniem podstawowym znajdują odpowiednie zastosowanie w odniesieniu do przedmiotu umowy objętego prawem opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Chusty do mycia pacjentów
Beschreibung: Chusty do mycia pacjentów
Los: LOT-0003
Titel: Chusteczki do dezynfekcji powierzchni
Beschreibung: Chusteczki do dezynfekcji powierzchni
Los: LOT-0004
Titel: Preparaty do dezynfekcji i pielęgnacji rąk wraz z użyczeniem dozowników łokciowych
Beschreibung: Preparaty do dezynfekcji i pielęgnacji rąk wraz z użyczeniem dozowników łokciowych
Los: LOT-0005
Titel: Preparaty do mycia i dezynfekcji narzędzi
Beschreibung: Preparaty do mycia i dezynfekcji narzędzi
Los: LOT-0006
Titel: Preparaty do dezynfekcji powierzchni
Beschreibung: Preparaty do dezynfekcji powierzchni
Los: LOT-0007
Titel: Preparaty do dezynfekcji powietrza/zamgławianie
Beschreibung: Preparaty do dezynfekcji powietrza/zamgławianie