See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej wyrobów medycznych oraz produktów leczniczych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej wyrobów medycznych i produktów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 279687-2026
Interne Kennung: 18/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1. Dostawa wyrobów medycznych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do magazynu Apteki Szpitalnej wyrobów medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13. Dostawa wyrobów medycznych i produktów leczniczych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14. Dostawa wyrobów medycznych i produktów leczniczych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21. Dostawa wyrobów medycznych.
Interne Kennung: 18/ZP/2026 Pakiet 21