537985-2026 - Ergebnis
Litauen – Planungsleistungen im Bauwesen – (8845) Projektavimo ir su projekto parengimu susijusios paslaugos (seno CVPIS Nr. 711281)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: (8845) Projektavimo ir su projekto parengimu susijusios paslaugos (seno CVPIS Nr. 711281)
Beschreibung: Šioje dinaminėje pirkimo sistemoje yra tęsiama senoje CVPIS 2024-03-06 paskelbta dinaminė pirkimo sistema Nr. 711281. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/753068?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 kategorija – ypatingų statinių, kurie priskiriami negyvenamųjų pastatų grupei (transporto, gamybos, pramonės, sandėliavimo, pagalbinio ūkio paskirties pastatai), projektavimo ir su projekto parengimu susijusios paslaugos.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 kategorija – ypatingų statinių, kurie priskiriami inžinerinių tinklų, kitų inžinerinių statinių grupei (naftos, dujų, vandentiekio, šilumos, nuotekų šalinimo, kiti inžineriniai tinklai), projektavimo ir su projekto parengimu susijusios paslaugos.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 kategorija – neypatingų ir nesudėtingų statinių, kurie priskiriami inžinerinių tinklų (naftos, dujų, vandentiekio, šilumos, nuotekų šalinimo, kiti inžineriniai tinklai), kitų inžinerinių statinių grupei. Projektavimo ir su projekto parengimu susijusios paslaugos.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 kategorija – ypatingų statinių, kurie priskiriami inžinerinių tinklų, kitų inžinerinių statinių grupei (naftos, dujų, vandentiekio, šilumos, nuotekų šalinimo, kiti inžineriniai tinklai) - paprastojo remonto aprašo parengimo ir su tuo susijusios paslaugos.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 kategorija - techninių brėžinių ruošimas, skaičiavimai, specifikacijos.
Interne Kennung: 5