See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawę sprzętu 1x użytku, opatrunków dla SP ZOZ w Obornikach na okres 24 msc
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 326116-2026
Interne Kennung: ZPD/02/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Cewniki
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI opisane w SWZ roz. XXIII 1. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach załącznika do umowy należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 24 miesięcy. 2. Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w załączniku do umowy. Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji, podając jednocześnie planowaną do zakupu ilość przedmiotu zamówienia. 3. Całkowita ilość przedmiotu zamówienia, określona dla danej pozycji, zamówiona i dostarczona w ramach opcji wynosić będzie maksymalnie 10% wartości danego pakietu w każdym roku obowiązywania umowy. 4. W przypadku, gdy z treści opisu przedmiotu zamówienia wynika, że Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, Zamawiający przyjmuje w ofercie te przedmioty lub równoważne, zgodnie z art. 29 ust. 3 ustawy Pzp po wcześniejszym porozumieniu się z Zamawiającym. 5. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Cewniki Foley
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Dreny, kraniki, łączniki, ostrza do skalpela, zestawy medyczne, zgłębniki i inne
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Kateter Redon
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 Kateter do HGS
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 dostępy naczyniowe
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 Dreny, katetery, lejce naczyniowe i inne
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 Igły
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 strzykawki
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 Przyrządy do przetaczania płynów, dreny
Interne Kennung: Pakiet nr 10