2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud E&W-installaties provincie Noord-Brabant
Beschreibung: Provincie Noord-Brabant is voornemens het inspanningsgericht onderhoud van de E&W-installaties van provinciehuis Noord-Brabant, N-gebouw en Museumkwartier aan te besteden middels voorliggende aanbeste-dingsdocumenten. Omvang staat beschreven in het programma van eisen, deel uitmakend van deze aanbesteding.
Interne Kennung: C2353291
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De dienstverlening houdt het volgende in: het ‘inspanningsgericht onderhoud’ waarin de opdrachtnemer de E&W-installaties op een bepaalde conditie tegen een vaste prijs, onderhoudt. Het inspanningsgericht onderhoud bestaat uit preventief- en correctief onderhoud en ook vervangingen van installatieonderdelen. Het inspanningsgericht onderhoud vindt plaats op basis van een vereist conditieniveau waaraan de gebouwonderdelen moeten voldoen. De conditiemetingen vinden plaats op basis van NEN 2767. Opdrachtnemer meet jaarlijks de conditie volgens NEN 2767 van alle technische gebouwonderdelen welke onderdeel uitmaken van de overeenkomst en rapporteert dit aan de contractbeheerder van de provincie Noord- Brabant.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Inspanningsgericht onderhoud E&W-installaties provincie Noord-Brabant
Beschreibung: De dienstverlening houdt het volgende in: het ‘inspanningsgericht onderhoud’ waarin de opdrachtnemer de E&W-installaties op een bepaalde conditie tegen een vaste prijs, onderhoudt. Het inspanningsgericht onderhoud bestaat uit preventief- en correctief onderhoud en ook vervangingen van installatieonderdelen. Het inspanningsgericht onderhoud vindt plaats op basis van een vereist conditieniveau waaraan de gebouwonderdelen moeten voldoen. De conditiemetingen vinden plaats op basis van NEN 2767. Opdrachtnemer meet jaarlijks de conditie volgens NEN 2767 van alle technische gebouwonderdelen welke onderdeel uitmaken van de overeenkomst en rapporteert dit aan de contractbeheerder van de provincie Noord- Brabant. 2 locaties met 5 gebouwdelen ter grootte van totaal ca. 64.675 m2 BVO.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden