537995-2026 - Wettbewerb
Lettland – Diagnostika – Ar nākamās paaudzes sekvencēšanas iekārtām savietojamu reaģentu, programmatūras, analīzes pakalpojumu un materiālu iegāde
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ar nākamās paaudzes sekvencēšanas iekārtām savietojamu reaģentu, programmatūras, analīzes pakalpojumu un materiālu iegāde
Beschreibung: Ar nākamās paaudzes sekvencēšanas iekārtām savietojamu reaģentu, programmatūras, analīzes pakalpojumu un materiālu iegāde
Interne Kennung: NIRI 2026/11/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 72268000 Bereitstellung von Software, 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000