538020-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Usluga javnog cestovnog prijevoza na području Krapinsko-zagorske županije
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga javnog cestovnog prijevoza na području Krapinsko-zagorske županije
Beschreibung: Predmet nabave je usluga linijskog prijevoza putnika u cestovnom prometu na području Krapinsko-zagorske županije. Okvirni sporazum s jednim gospodarskim subjektom na rok od 4 godine.
Interne Kennung: JN/VV-3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000