See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oznakowanie pionowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu na ulicach miasta Białegostoku cz. I-II
Beschreibung: 1. Zakres zamówienia obejmuje: Oznakowanie pionowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu ma ulicach miasta Białegostoku. Zamówienie podzielone jest na dwie części: Część I - Utrzymanie i konserwacja oznakowania pionowego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z realizacją projektów organizacji ruchu na terenie miasta Białegostoku w rejonie Południe. Część II - Wykonanie oznakowania pionowego wraz z konstrukcjami wsporczymi oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w ramach wprowadzenia projektu stałej organizacji ruchu nr 200/25/S.
Interne Kennung: ZDM-XIV.271.42.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42414310 Fahrbare Hubportale, 34922100 Straßenmarkierungen, 34992200 Verkehrsschilder, 45233290 Installation von Straßenschildern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie i konserwacja oznakowania pionowego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z realizacją projektów organizacji ruchu na terenie miasta Białegostoku w rejonie Południe
Beschreibung: Bieżąca konserwacja oznakowania pionowego oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu. Prace dotyczą znaków, tablic, luster, słupków do znaków, słupków przeszkodowych (pylony), blokujących, łańcuchowych, słupków ozdobnych każdego typu, stojaków rowerowych, elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder, 34922100 Straßenmarkierungen, 42414310 Fahrbare Hubportale
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie oznakowania pionowego wraz z konstrukcjami wsporczymi oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w ramach wprowadzenia projektu stałej organizacji ruchu nr 200/25/S
Beschreibung: 1) przestawienie (demontaż i montaż) istniejących znaków wraz z konstrukcjami wsporczymi, 2) wykonanie przeklejenia na istniejących znakach - jeżeli jest to możliwe – dotyczy tablicy E na wlocie ul. Dywizjonu 303 do ul. K. Ciołkowskiego. Pozostałe znaki E, na których projekt stałej organizacji ruchu nr 200/25/S zakłada przeklejenie, należy dostarczyć i zamontować jako nowe. 3) dostawę i montaż znaków i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, 4) dostawę i montaż konstrukcji wsporczych do znaków drogowych, a w przypadku konstrukcji wsporczych innych niż słupki podznakowe wykonanie projektów konstrukcyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder, 34922100 Straßenmarkierungen, 45233290 Installation von Straßenschildern, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 42414310 Fahrbare Hubportale