See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekt BrnoSat
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní zajištění návrhu, výroby, integrace, testování a vypuštění nanosatelitu o velikosti 3U, včetně zajištění jeho provozu při startu v rané fázi po vypuštění, a poskytnutí dalšího plnění dle požadavků zadavatele. Po úspěšném ukončení těchto fází dodavatel předá potřebnou dokumentaci a umožní po sjednanou dobu plnohodnotné operování nanosatelitu na oběžné dráze.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32531000 Ausrüstung für Satelliten-Nachrichtenübertragung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60510000 Satellitenstartdienste, 73120000 Experimentelle Entwicklung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Projekt BrnoSat