538084-2026 - Wettbewerb
Polen – Lehrbedarf – Zakup wraz z dostawą wyposażenia dla kierunku pielęgniarstwo w Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą wyposażenia dla kierunku pielęgniarstwo w Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup wraz z dostawą wyposażenia dla kierunku pielęgniarstwo w Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zamówienie został podzielone na trzy części. Wykonawcy mogą składać oferty na dowolnie wybrana liczbę części od 1 do 3: Część nr 1 - Zakup wraz z dostawą trenażerów i wyposażenia medycznego. Część nr 2 - Zakup wraz z dostawą wyposażenia medycznego do pracowni pielęgniarskiej Część nr 3 – Zakup wraz z dostawą urządzeń medycznych Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany odpowiednio dla 3 części zamówienia w załączniku nr A – dla części nr 1 , B- dla części nr 2, C – dla części nr 3 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 33100000 Medizinische Geräte, 33124100 Diagnostikausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Titeltrenażery i wyposażenie medyczne/sprzęt dydaktyczny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 1 jest Zakup wraz z dostawą wyposażenia dla kierunku pielęgniarstwo w Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie: Zakup wraz z dostawą trenażerów i wyposażenia medycznego zgodnie z opisem technicznym i ilosciami określonymi w załączniku A - OPZ dla części nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji
LosLOT-0002
TitelZakup wraz z dostawą wyposażenia medycznego do pracowni pielęgniarskiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup wraz z dostawą wyposażenia medycznego do pracowni pielęgniarskiej zgodnie z opisem i ilościami określonymi w załączniku B - OPZ dla części nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
LosLOT-0003
TitelZakup wraz z dostawą urządzeń medycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup wraz z dostawą urządzeń medycznych
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte