2. Verfahren
Verfahren
Titel: FSv - Dodávka výpočetní techniky na rok 2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na období od účinnosti smlouvy do 31.12.2026. Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky počítačů, notebooků, tiskáren a spotřebního materiálu a dalšího. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části.
Interne Kennung: 2025/87
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Titel: 2.část: Dodávky tiskáren a multifunkcí včetně spotřebního materiálu
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka tiskáren a spotřebního materiálu do tiskáren
Interne Kennung: 2.část: Dodávky tiskáren a multifunkcí včetně spotřebního materiálu