2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa testów do diagnostyki w próbkach osocza/surowicy krwiodawców anty HCV, Ag/Ab HIV, HBsAg wraz z testem potwierdzenia oraz anty-Treponema pallidum, wraz z dzierżawą urządzeń
Beschreibung: Dostawa testów do diagnostyki w próbkach osocza/surowicy krwiodawców anty HCV, Ag/Ab HIV, HBsAg wraz z testem potwierdzenia oraz anty-Treponema pallidum, wraz z dzierżawą urządzeń. Testy do zwolnienia 120.000 donacji. Umowa na okres 48 miesięcy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa testów do wykrywania markerów wirusologicznych i kiłowych metodą chemiluminescencji lub elektrochemiluminescencji tj. antygenu HBs z testem potwierdzenia, przeciwciał anty-HCV, HIV Ag/Ab oraz przeciwciał anty- Teponema pallidum w raz z materiałami zużywalnymi, kalibracjami i kontrolami oraz dzierżawą analizatora
Beschreibung: Dostawa testów do wykrywania markerów wirusologicznych i kiłowych metodą chemiluminescencji lub elektrochemiluminescencji tj. antygenu HBs z testem potwierdzenia, przeciwciał anty-HCV, HIV Ag/Ab oraz przeciwciał anty- Teponema pallidum w raz z materiałami zużywalnymi, kalibracjami i kontrolami oraz dzierżawą analizatora do wykonania przedmiotowych testów. Okres obowiązywania umowy - 48 m-cy.