538162-2026 - Ergebnis
Polen – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Dostawa części zamiennych do pojazdów kołowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa części zamiennych do pojazdów kołowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów kołowych. 2. Postępowanie podzielone jest na 8 zadań (części) wskazanych w dokumentach zamówienia. 3. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia wraz ze specyfikacją ilościowo – asortymentową zawarto kolejno w załączniku nr 2A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy (w odniesieniu do zadań od nr 1 do nr 6) oraz w załączniku nr 2B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy (w odniesieniu do zadań od nr 7 do nr 8). 4. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania opisane w załącznikach nr 2A i 2B do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 5. Warunki realizacji zamówienia określono w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 6. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2A i 2B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 7. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed podpisaniem umowy. 8. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 9. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych.
Vorherige Bekanntmachung343372-2026
Interne Kennung73/2026/D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa części zamiennych do pojazdów marki HONKER
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów marki HONKER. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia wraz ze specyfikacją ilościowo – asortymentową zawarto w załączniku nr 2A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy (w odniesieniu do zadań od nr 1 do nr 6). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania opisane w załącznikach nr 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 5. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed podpisaniem umowy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 8. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych.
Interne KennungZadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2A do SWZ – Formularz cenowy. 2. Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 3. Sposób realizacji zamówienia w ramach prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego.
LosLOT-0002
TitelDostawa części zamiennych do pojazdów marki JELCZ 442.32
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów marki JELCZ 442.32. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia wraz ze specyfikacją ilościowo – asortymentową zawarto w załączniku nr 2A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy (w odniesieniu do zadań od nr 1 do nr 6). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania opisane w załącznikach nr 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 5. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed podpisaniem umowy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 8. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych.
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelDostawa części zamiennych do pojazdów marki STAR
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów marki STAR. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia wraz ze specyfikacją ilościowo – asortymentową zawarto w załączniku nr 2A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy (w odniesieniu do zadań od nr 1 do nr 6). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania opisane w załącznikach nr 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 5. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed podpisaniem umowy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 8. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych.
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelDostawa części zamiennych do pojazdów marki STAR 266 M2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów marki STAR 266 M2. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia wraz ze specyfikacją ilościowo – asortymentową zawarto w załączniku nr 2A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy (w odniesieniu do zadań od nr 1 do nr 6). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania opisane w załącznikach nr 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 5. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed podpisaniem umowy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 8. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych.
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelDostawa części zamiennych do pojazdów marki STAR 944
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów marki STAR 944. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia wraz ze specyfikacją ilościowo – asortymentową zawarto w załączniku nr 2A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy (w odniesieniu do zadań od nr 1 do nr 6). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania opisane w załącznikach nr 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 5. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed podpisaniem umowy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 8. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych.
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelDostawa części zamiennych do pojazdów marki IVECO
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów marki IVECO. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia wraz ze specyfikacją ilościowo – asortymentową zawarto w załączniku nr 2A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy (w odniesieniu do zadań od nr 1 do nr 6). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania opisane w załącznikach nr 2A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 5. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed podpisaniem umowy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 8. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych.
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelDostawa części zamiennych do pojazdów sanitarnych marki IVECO
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów sanitarnych marki IVECO. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia wraz ze specyfikacją ilościowo – asortymentową zawarto w załączniku nr 2B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy (w odniesieniu do zadań od nr 7 do nr 8). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania opisane w załącznikach nr 2B do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 5. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed podpisaniem umowy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 8. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych.
Interne KennungZadanie nr 7
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2B do SWZ – Formularz cenowy. 2. Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 3. Sposób realizacji zamówienia w ramach prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego.
LosLOT-0008
TitelDostawa części zamiennych do pojazdów sanitarnych marki SCAM
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów sanitarnych marki SCAM. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia wraz ze specyfikacją ilościowo – asortymentową zawarto w załączniku nr 2B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy (w odniesieniu do zadań od nr 7 do nr 8). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania opisane w załącznikach nr 2B do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 5. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed podpisaniem umowy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 8. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych.
Interne KennungZadanie nr 8