2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groepsaankoop raamovereenkomst voor het leveren van straatvuilnisbakken
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst met één ondernemer voor het leveren van straatvuilnisbakken voor de looptijd van 48 maanden, aan Interza, Incovo en de besturen die lid zijn van deze opdrachthoudende verenigingen (zie ook bijlage C). Leveringsplaatsen: Diverse leveringslocaties binnen het werkingsgebied van Interza en Incovo.
Interne Kennung: 2026/YVDP/INTERZA-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613700 Abfallsammelbehälter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233293 Installation von Straßenmobiliar
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/YVDP/INTERZA-01 - 1
Interne Kennung: 1