See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro w latach 2026-2027.
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest Dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro w latach 2026-2027, w podziale na 9 Zadań. 2. Przedmiot Zamówienia obejmuje dostawę części do układu pneumatycznego pojazdów typu Inspiro (zwanych dalej również „częściami zamiennymi”) w podziale na dziewięć Zadań. Nazwy i ilości części zamiennych dla poszczególnych Zadań zostały wskazane w zestawieniu zamawianych części stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji Technicznej (dalej: „ST”), stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ i będącej jej integralną częścią. 3. Zamawiający wymaga realizacji Przedmiotu Zamówienia partiami wg harmonogramu dostaw zawartego w Załączniku nr 1 do ST. Zapisy dotyczące możliwości wykonywania dostaw częściowych w ramach danej partii zostały zawarte w ST. 4. Dostarczone części zamienne muszą być fabrycznie nowe, nieużywane (przez fabrycznie nowe, nieużywane rozumie się części oryginalnie zapakowane, nieposiadające śladów użycia). 5. Na dostarczone części zamienne Wykonawca udzieli 24-miesięcznej gwarancji na warunkach wskazanych we Wzorze Umowy (załącznik nr 2 do SWZ). W okresie równym okresowi udzielonej gwarancji, Przedmiot Zamówienia będzie objęty rękojmią. 6. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: niniejszą SWZ i jej załącznikami, w szczególności ST oraz Wzorem Umowy (załącznik nr 2 do SWZ). 7. Z uwagi na specyfikę Przedmiotu Zamówienia, Zamawiający nie ma możliwości opisania Przedmiotu Zamówienia w sposób, o którym mowa w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, tj. bez wskazania znaków towarowych, w związku z czym części zamienne wyszczególnione w zał. nr 1 do ST zostały opisane z użyciem numerów katalogowych producenta części / producenta pojazdu metra w którym część została zamontowana. Biorąc powyższe okoliczności pod uwagę, zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na części równoważne do części oryginalnych wskazanych przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do ST. W przypadku oferowania części równoważnych: 1) muszą one charakteryzować się takimi samymi parametrami co części oryginalne, spełniając jednocześnie wymagania funkcjonalne części oryginalnych oraz będą kompatybilne z pozostałymi elementami pojazdu, 2) Zamawiający wymaga aby producent części równoważnych posiadał w swoim przedsiębiorstwie wdrożony System Zarządzania Jakością, 3) zastosowanie części równoważnych nie może skutkować powstaniem wysokiego ryzyka zmiany co oznacza, że zmiany w wyniku zastosowania części równoważnych muszą być odwracalne i w razie awarii generować niskie skutki awarii, 4) Wykonawca, który oferuje dostawę części równoważnych jest zobowiązany: oświadczyć w formularzu oferty, że oferuje i dostarczy części równoważne, wskazać w formularzu oferty pozycje z Załącznika nr 1 do ST, dla których oferuje części równoważne, zawrzeć w formularzu oferty dane oferowanych części równoważnych, tj. nazwy części równoważnych, producentów części równoważnych, nr katalogowe/oznaczenia części równoważnych, przy czym obowiązkiem Wykonawcy jest opisanie oferowanych części równoważnych w ofercie w sposób umożliwiający Zamawiającemu jednoznaczne określenie jakie części równoważne Wykonawca oferuje w danej pozycji formularza oferty (danej pozycji Załącznika nr 1 do ST), złożyć wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w pkt 12 SWZ. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przez niego przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne Zamawiający, działając zgodnie z art. 107 ust.2 ustawy Pzp, wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
Vorherige Bekanntmachung: 262518-2026
Interne Kennung: WP.25.00024.2026.S.P.AGOG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro - Zadanie nr I
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro - zadanie nr I. Przedmiot Zamówienia obejmuje dostawę części do układu pneumatycznego pojazdów typu Inspiro (zwanych dalej również „częściami zamiennymi”) w zakresie zadania nr I. Nazwy i ilości części zamiennych w zakresie zadania nr I zostały wskazane w zestawieniu zamawianych części stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji Technicznej (dalej: „ST”), stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ i będącej jej integralną częścią. Zamawiający wymaga realizacji Przedmiotu Zamówienia partiami wg harmonogramu dostaw zawartego w Załączniku nr 1 do ST. Zapisy dotyczące możliwości wykonywania dostaw częściowych w ramach danej partii zostały zawarte w ST. Dostarczone części muszą być fabrycznie nowe, nieużywane (przez fabrycznie nowe, nieużywane rozumie się części oryginalnie zapakowane, nieposiadające śladów użycia). Na dostarczone części Wykonawca udzieli gwarancji na warunkach wskazanych we Wzorze Umowy (zał. nr 2 do SWZ). W okresie równym okresowi udzielonej gwarancji, Przedmiot Zamówienia będzie objęty rękojmią. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: SWZ i jej załącznikami, szczególności ST oraz Wzorem Umowy (załącznik nr 2 do SWZ). Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na części równoważne do części oryginalnych wskazanych przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do ST. W przypadku oferowania części równoważnych muszą one charakteryzować się takimi samymi parametrami co części oryginalne, spełniając jednocześnie wymagania funkcjonalne części oryginalnych oraz będą kompatybilne z pozostałymi elementami pojazdu, co zostało opisane w pkt. 4 SWZ.
Interne Kennung: WP.25.00024.2026.S.P.AGOG - Zadanie nr I
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro - Zadanie nr II
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro - zadanie nr II. Przedmiot Zamówienia obejmuje dostawę części do układu pneumatycznego pojazdów typu Inspiro (zwanych dalej również „częściami zamiennymi”) w zakresie zadania nr II. Nazwy i ilości części zamiennych w zakresie zadania nr II zostały wskazane w zestawieniu zamawianych części stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji Technicznej (dalej: „ST”), stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ i będącej jej integralną częścią. Zamawiający wymaga realizacji Przedmiotu Zamówienia partiami wg harmonogramu dostaw zawartego w Załączniku nr 1 do ST. Zapisy dotyczące możliwości wykonywania dostaw częściowych w ramach danej partii zostały zawarte w ST. Dostarczone części muszą być fabrycznie nowe, nieużywane (przez fabrycznie nowe, nieużywane rozumie się części oryginalnie zapakowane, nieposiadające śladów użycia). Na dostarczone części Wykonawca udzieli gwarancji na warunkach wskazanych we Wzorze Umowy (zał. nr 2 do SWZ). W okresie równym okresowi udzielonej gwarancji, Przedmiot Zamówienia będzie objęty rękojmią. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: SWZ i jej załącznikami, szczególności ST oraz Wzorem Umowy (załącznik nr 2 do SWZ). Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na części równoważne do części oryginalnych wskazanych przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do ST. W przypadku oferowania części równoważnych muszą one charakteryzować się takimi samymi parametrami co części oryginalne, spełniając jednocześnie wymagania funkcjonalne części oryginalnych oraz będą kompatybilne z pozostałymi elementami pojazdu, co zostało opisane w pkt. 4 SWZ.
Interne Kennung: WP.25.00024.2026.S.P.AGOG - Zadanie nr II
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro - Zadanie nr V
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro - zadanie nr V. Przedmiot Zamówienia obejmuje dostawę części do układu pneumatycznego pojazdów typu Inspiro (zwanych dalej również „częściami zamiennymi”) w zakresie zadania nr V. Nazwy i ilości części zamiennych w zakresie zadania nr V zostały wskazane w zestawieniu zamawianych części stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji Technicznej (dalej: „ST”), stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ i będącej jej integralną częścią. Zamawiający wymaga realizacji Przedmiotu Zamówienia partiami wg harmonogramu dostaw zawartego w Załączniku nr 1 do ST. Zapisy dotyczące możliwości wykonywania dostaw częściowych w ramach danej partii zostały zawarte w ST. Dostarczone części muszą być fabrycznie nowe, nieużywane (przez fabrycznie nowe, nieużywane rozumie się części oryginalnie zapakowane, nieposiadające śladów użycia). Na dostarczone części Wykonawca udzieli gwarancji na warunkach wskazanych we Wzorze Umowy (zał. nr 2 do SWZ). W okresie równym okresowi udzielonej gwarancji, Przedmiot Zamówienia będzie objęty rękojmią. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: SWZ i jej załącznikami, szczególności ST oraz Wzorem Umowy (załącznik nr 2 do SWZ). Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na części równoważne do części oryginalnych wskazanych przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do ST. W przypadku oferowania części równoważnych muszą one charakteryzować się takimi samymi parametrami co części oryginalne, spełniając jednocześnie wymagania funkcjonalne części oryginalnych oraz będą kompatybilne z pozostałymi elementami pojazdu, co zostało opisane w pkt. 4 SWZ.
Interne Kennung: WP.25.00024.2026.S.P.AGOG - Zadanie nr V
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro - Zadanie nr VI
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro - zadanie nr VI. Przedmiot Zamówienia obejmuje dostawę części do układu pneumatycznego pojazdów typu Inspiro (zwanych dalej również „częściami zamiennymi”) w zakresie zadania nr VI. Nazwy i ilości części zamiennych w zakresie zadania nr VI zostały wskazane w zestawieniu zamawianych części stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji Technicznej (dalej: „ST”), stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ i będącej jej integralną częścią. Zamawiający wymaga realizacji Przedmiotu Zamówienia partiami wg harmonogramu dostaw zawartego w Załączniku nr 1 do ST. Zapisy dotyczące możliwości wykonywania dostaw częściowych w ramach danej partii zostały zawarte w ST. Dostarczone części muszą być fabrycznie nowe, nieużywane (przez fabrycznie nowe, nieużywane rozumie się części oryginalnie zapakowane, nieposiadające śladów użycia). Na dostarczone części Wykonawca udzieli gwarancji na warunkach wskazanych we Wzorze Umowy (zał. nr 2 do SWZ). W okresie równym okresowi udzielonej gwarancji, Przedmiot Zamówienia będzie objęty rękojmią. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: SWZ i jej załącznikami, szczególności ST oraz Wzorem Umowy (załącznik nr 2 do SWZ). Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na części równoważne do części oryginalnych wskazanych przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do ST. W przypadku oferowania części równoważnych muszą one charakteryzować się takimi samymi parametrami co części oryginalne, spełniając jednocześnie wymagania funkcjonalne części oryginalnych oraz będą kompatybilne z pozostałymi elementami pojazdu, co zostało opisane w pkt. 4 SWZ.
Interne Kennung: WP.25.00024.2026.S.P.AGOG - Zadanie nr VI
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro - Zadanie nr VIII
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro - zadanie nr VIII. Przedmiot Zamówienia obejmuje dostawę części do układu pneumatycznego pojazdów typu Inspiro (zwanych dalej również „częściami zamiennymi”) w zakresie zadania nr VIII. Nazwy i ilości części zamiennych w zakresie zadania nr VIII zostały wskazane w zestawieniu zamawianych części stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji Technicznej (dalej: „ST”), stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ i będącej jej integralną częścią. Zamawiający wymaga realizacji Przedmiotu Zamówienia partiami wg harmonogramu dostaw zawartego w Załączniku nr 1 do ST. Zapisy dotyczące możliwości wykonywania dostaw częściowych w ramach danej partii zostały zawarte w ST. Dostarczone części muszą być fabrycznie nowe, nieużywane (przez fabrycznie nowe, nieużywane rozumie się części oryginalnie zapakowane, nieposiadające śladów użycia). Na dostarczone części Wykonawca udzieli gwarancji na warunkach wskazanych we Wzorze Umowy (zał. nr 2 do SWZ). W okresie równym okresowi udzielonej gwarancji, Przedmiot Zamówienia będzie objęty rękojmią. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: SWZ i jej załącznikami, szczególności ST oraz Wzorem Umowy (załącznik nr 2 do SWZ). Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na części równoważne do części oryginalnych wskazanych przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do ST. W przypadku oferowania części równoważnych muszą one charakteryzować się takimi samymi parametrami co części oryginalne, spełniając jednocześnie wymagania funkcjonalne części oryginalnych oraz będą kompatybilne z pozostałymi elementami pojazdu, co zostało opisane w pkt. 4 SWZ.
Interne Kennung: WP.25.00024.2026.S.P.AGOG - Zadanie nr VIII