538177-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Schulmöbel – Dodávky IT vybavení a nábytku pro ZŠ a MŠ Kostelec na Hané
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky IT vybavení a nábytku pro ZŠ a MŠ Kostelec na Hané
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky IT vybavení a dodávky nábytkového vybavení, zahrnující dodávku, dopravu, montáž a zprovoznění. Předmět plnění bude realizován v rámci projektu „Půdní dostavba ZŠ I. stupně, rekonstrukce a pořízení vybavení v ZŠ Kostelec na Hané“ pod reg. č. projektu: CZ.06.04.01/00/22_037/0003733, který byl podán do 37. výzvy IROP (Integrovaného regionálního operačního programu) – Základní školy – SC 4.1 (ITI)“.
Interne Kennung0
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást č. 1) IT vybavení
BeschreibungTato část veřejné zakázky řeší dodávku IT vybavení.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
LosLOT-0002
TitelČást č. 2) Nábytek
BeschreibungTato část veřejné zakázky řeší dodávku školního nábytku.
Interne Kennung2