2. Verfahren
Verfahren
Titel: D55, 5506 Napajedla - Babice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vybudování novostavby pozemní komunikace trvalého charakteru s omezeným přístupem v úseku D55 5506, která bude provedena jako směrově rozdělená čtyřpruhová komunikace v kategorii D 25,5/130.
Vorherige Bekanntmachung: 477579-2026
Interne Kennung: 15PT-001795
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233110 Bauarbeiten für Autobahnen
5. Los
Los: LOT-0001