See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania, a także świadczenie serwisu gwarancyjnego na warunkach zawartych w SWZ, w tym w projekcie umowy. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 14 części – Zadań, których opis zawarty jest w SWZ i załącznikach do niej. 3. Zamawiający nie będzie stosował instytucji, o której mowa w art. 107 ust. 2 ustawy Pzp w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: WO.2711.0002.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. E-mail podany w pkt 8.1 niniejszego ogłoszenia dla Organizacji ORG-0002 nie służy do porozumiewania się w niniejszym postępowaniu. Komunikacja odbywa się za pomocą Platformy Zakupowej Zamawiającego dostępnej pod adresem https://miastokalisz.ezamawiajacy.pl,zwanej w niniejszym ogłoszeniu „Platformą Zakupową”. 2. Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji zawiera SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30232110 Laserdrucker, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30213100 Tragbare Computer, 48620000 Betriebssysteme, 48611000 Datenbanksoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung, 30237280 Stromversorgungszubehör, 30231300 Bildschirme, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 32413100 Router für Netzwerke, 32422000 Netzkomponenten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tej części zamówienia (Zadaniu 1) jest dostawa komputera PC typu „All In One” - 70 sztuk, a także świadczenie serwisu gwarancyjnego na warunkach zawartych w SWZ, w tym w projekcie umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia zawarte zostały w SWZ i załącznikach do niej. 3. Wykonawca zobowiązany jest do podania w tabeli znajdującej się w „Formularzu oferty” danych dotyczących oferowanych produktów w zakresie tam wyszczególnionym. 4. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpić w terminie nie późniejszym niż 60 dni, licząc od daty zawarcia umowy, z uwzględnieniem wymogów zawartych w projekcie umowy dla tego Zadania, postanowień dotyczących realizacji prawa opcji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem prawa opcji w przypadku Zadania 1 będzie dostarczenie przez Wykonawcę komputera PC typu „All In One w ilości do 30 sztuk, takiego jak zaoferowany przez Wykonawcę w „Formularzu ofertowym”, w cenach jednostkowych zgodnych z ofertą Wykonawcy. 2. Dostawa przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji nastąpi w ciągu 30 dni od dnia przekazania przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji. 3. Szczegółowe regulacje dotyczące prawa opcji zawiera SWZ i projekt umowy stanowiący załącznik do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tej części zamówienia (Zadaniu 2) jest dostawa notebooka – 12 sztuk, a także świadczenie serwisu gwarancyjnego na warunkach zawartych w SWZ, w tym w projekcie umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia zawarte zostały w SWZ i załącznikach do niej. 3. Wykonawca zobowiązany jest do podania w tabeli znajdującej się w „Formularzu oferty” danych dotyczących oferowanych produktów w zakresie tam wyszczególnionym. 4. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpić w terminie nie późniejszym niż 30 dni, licząc od daty zawarcia umowy, z uwzględnieniem wymogów zawartych w projekcie umowy dla tego Zadania.
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tej części zamówienia (Zadaniu 3) jest dostawa: serwera model 1 - 1 sztuka, a także świadczenie serwisu gwarancyjnego na warunkach zawartych w SWZ, w tym w projekcie umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia zawarte zostały w SWZ i załącznikach do niej. 3. Wykonawca zobowiązany jest do podania w tabeli znajdującej się w „Formularzu oferty” danych dotyczących oferowanych produktów w zakresie tam wyszczególnionym. 4. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpić w terminie nie późniejszym niż 90 dni, licząc od daty zawarcia umowy, z uwzględnieniem wymogów zawartych w projekcie umowy tego Zadania.
Haupteinstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tej części zamówienia (Zadaniu 4) jest dostawa: serwera model 2 - 2 sztuki, a także świadczenie serwisu gwarancyjnego na warunkach zawartych w SWZ, w tym w projekcie umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia zawarte zostały w SWZ i załącznikach do niej. 3. Wykonawca zobowiązany jest do podania w tabeli znajdującej się w „Formularzu oferty” danych dotyczących oferowanych produktów w zakresie tam wyszczególnionym. 4. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpić w terminie nie późniejszym niż 90 dni, licząc od daty zawarcia umowy, z uwzględnieniem wymogów zawartych w projekcie umowy tego Zadania.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tej części zamówienia (Zadaniu 5) jest dostawa drukarki laserowej mono A4 – 35 sztuki wraz tonerami - 30 sztuk, a także świadczenie serwisu gwarancyjnego na warunkach zawartych w SWZ, w tym w projekcie umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia zawarte zostały w SWZ i załącznikach do niej. 3. Wykonawca zobowiązany jest do podania w tabeli znajdującej się w „Formularzu oferty” danych dotyczących oferowanych produktów w zakresie tam wyszczególnionym. 4. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpić w terminie nie późniejszym niż 30 dni, licząc od daty zawarcia umowy, z uwzględnieniem wymogów zawartych w projekcie umowy dla tego Zadania.
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tej części zamówienia (Zadaniu 6) jest dostawa komputera PC z monitorem - 4 sztuki, monitora - 2 sztuki, a także świadczenie serwisu gwarancyjnego na warunkach zawartych w SWZ, w tym w projekcie umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia zawarte zostały w SWZ i załącznikach do niej. 3. Wykonawca zobowiązany jest do podania w tabeli znajdującej się w „Formularzu oferty” danych dotyczących oferowanych produktów w zakresie tam wyszczególnionym. 4. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpić w terminie nie późniejszym niż 30 dni, licząc od daty zawarcia umowy, z uwzględnieniem wymogów zawartych w projekcie umowy tego Zadania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tej części zamówienia (Zadaniu 7) jest dostawa urządzenia wielofunkcyjnego laserowego kolor A3 – 5 sztuk, urządzenia wielofunkcyjnego laserowego mono A3 – 7 sztuk, a także świadczenie serwisu gwarancyjnego na warunkach zawartych w SWZ, w tym w projekcie umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia zawarte zostały w SWZ i załącznikach do niej. 3. Wykonawca zobowiązany jest do podania w tabeli znajdującej się w „Formularzu oferty” danych dotyczących oferowanych produktów w zakresie tam wyszczególnionym. 4. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpić w terminie nie późniejszym niż 30 dni, licząc od daty zawarcia umowy, z uwzględnieniem wymogów zawartych w projekcie umowy dla tego Zadania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tej części zamówienia (Zadaniu 8) jest dostawa oprogramowania w postaci: licencji ORACLE Standard Edition 2 w wersji 26ai lub wyższej – 1 sztuka lub rozwiązania równoważnego (patrz punkt 4.3.10 SWZ). 2. Wykonawca zobowiązany jest do podania w tabeli znajdującej się w „Formularzu oferty” danych dotyczących oferowanych produktów w zakresie tam wyszczególnionym. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpić w terminie nie późniejszym niż 30 dni, licząc od daty zawarcia umowy, z uwzględnieniem wymogów zawartych w projekcie umowy dla tego Zadania.
Haupteinstufung (cpv): 48611000 Datenbanksoftwarepaket
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tej części zamówienia (Zadaniu 9) jest dostawa oprogramowania w postaci: licencji Windows Server 2025 Standard 64bit Polish 16 Core – 5 sztuk lub rozwiązania równoważnego (patrz punkt 4.3.8 SWZ); licencji Windows Server 2025 User CAL - 2 pakiety po 50 użytkowników (w sumie dla 100 użytkowników) lub rozwiązania równoważnego (patrz punkt 4.3.8 SWZ); licencji MS SQL Server na 2 rdzenie – 3 sztuki (łącznie 6 rdzeni) lub rozwiązania równoważnego (patrz punkt 4.3.9 SWZ). 2. Wykonawca zobowiązany jest do podania w tabeli znajdującej się w „Formularzu oferty” danych dotyczących oferowanych produktów w zakresie tam wyszczególnionym. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpić w terminie nie późniejszym niż 30 dni, licząc od daty zawarcia umowy, z uwzględnieniem wymogów zawartych w projekcie umowy dla tego Zadania.
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tej części zamówienia (Zadaniu 10) jest dostawa oprogramowania Eset Protect Entry – dodatkowa licencja (z oddzielnym kluczem licencyjnym) na wydzielone 70 stanowisk lub rozwiązania równoważnego (patrz punkt 4.3.11 SWZ). 2. Wykonawca zobowiązany jest do podania w tabeli znajdującej się w „Formularzu oferty” danych dotyczących oferowanych produktów w zakresie tam wyszczególnionym. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpić w terminie nie późniejszym niż 30 dni, licząc od daty zawarcia umowy, z uwzględnieniem wymogów zawartych w projekcie umowy dla tego Zadania.
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tej części zamówienia (Zadaniu 11) jest dostawa zasilacza awaryjnego – 4 sztuki, a także świadczenie serwisu gwarancyjnego na warunkach zawartych w SWZ, w tym w projekcie umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia zawarte zostały w SWZ i załącznikach do niej. 3. Wykonawca zobowiązany jest do podania w tabeli znajdującej się w „Formularzu oferty” danych dotyczących oferowanych produktów w zakresie tam wyszczególnionym. 4. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpić w terminie nie późniejszym niż 30 dni, licząc od daty zawarcia umowy, z uwzględnieniem wymogów zawartych w projekcie umowy dla tego Zadania.
Haupteinstufung (cpv): 30237280 Stromversorgungszubehör
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tej części zamówienia (Zadaniu 12) jest dostawa zapory sieciowej – 1 sztuka, a także świadczenie serwisu gwarancyjnego na warunkach zawartych w SWZ, w tym w projekcie umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia zawarte zostały w SWZ i załącznikach do niej. 3. Wykonawca zobowiązany jest do podania w tabeli znajdującej się w „Formularzu oferty” danych dotyczących oferowanych produktów w zakresie tam wyszczególnionym. 4. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpić w terminie nie późniejszym niż 30 dni, licząc od daty zawarcia umowy, z uwzględnieniem wymogów zawartych w projekcie umowy dla tego Zadania.
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tej części zamówienia (Zadaniu 13) jest dostawa macierzy sieciowej – 2 sztuki, a także świadczenie serwisu gwarancyjnego na warunkach zawartych w SWZ, w tym w projekcie umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia zawarte zostały w SWZ i załącznikach do niej. 3. Wykonawca zobowiązany jest do podania w tabeli znajdującej się w „Formularzu oferty” danych dotyczących oferowanych produktów w zakresie tam wyszczególnionym. 4. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpić w terminie nie późniejszym niż 30 dni, licząc od daty zawarcia umowy, z uwzględnieniem wymogów zawartych w projekcie umowy dla tego Zadania.
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w tej części zamówienia (Zadaniu 14) jest dostawa przełącznika 16xSFP+ – 6 sztuk, routera do zarządzania siecią bezprzewodową - 1 sztuka, przełącznika POE do zasilania AP - 1 sztuka, punktu dostępowego Access Point (AP) - 16 sztuk, przełącznika sieciowego rdzeniowego (core network switch) - 2 sztuki, przełącznika sieciowego dostępowego - 2 sztuki, a także świadczenie serwisu gwarancyjnego na warunkach zawartych w SWZ, w tym w projekcie umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania związane z realizacją przedmiotu zamówienia zawarte zostały w SWZ i załącznikach do niej. 3. Wykonawca zobowiązany jest do podania w tabeli znajdującej się w „Formularzu oferty” danych dotyczących oferowanych produktów w zakresie tam wyszczególnionym. 4. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpić w terminie nie późniejszym niż 30 dni, licząc od daty zawarcia umowy, z uwzględnieniem wymogów zawartych w projekcie umowy dla tego Zadania.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke, 32422000 Netzkomponenten