538217-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Servicii auto (revizii tehnice, reparaţii, întreţinere, tinichigerie, vopsitorie, vulcanizare, inspecţii tehnice periodice şi tractări) pentru autovehiculele din parcul auto al Agenţiei Naţionale de Administrare Fiscală - aparat propriu - utilizate pe raza Județului Sibiu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii auto (revizii tehnice, reparaţii, întreţinere, tinichigerie, vopsitorie, vulcanizare, inspecţii tehnice periodice şi tractări) pentru autovehiculele din parcul auto al Agenţiei Naţionale de Administrare Fiscală - aparat propriu - utilizate pe raza Județului Sibiu
Beschreibung: Servicii auto (revizii tehnice, reparaţii, întreţinere, tinichigerie, vopsitorie, vulcanizare, inspecţii tehnice periodice şi tractări) pentru autovehiculele din parcul auto al Agenţiei Naţionale de Administrare Fiscală - aparat propriu - utilizate pe raza Județului Sibiu Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor=18 Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar si complet tuturor acestor solicitări de clarificare în a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 16031712/2026/31
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: SIBIU Cantitate autovehicule existente 50 Cantitate maximă aprobată de autovehicule 55 Cantitate estimată cel mai mic contract subsecvent Cantitate estimată ore manoperă 75 Cantitate estimată intervenții reprezentând piese de schimb (piese de schimb, consumabile, materiale și alte echipamente de schimb) 50 Cantitate estimată reprezentând schimburi anvelope (manoperă 4 anvelope/autovehicul) 50 Cantitate estimată ITP (inspecție tehnică periodică) - (manoperă efectuare ITP) 5 Cantitate estimată remorcare (tractare) în afara zonei în care aceasta este cu titlu gratuit (KM) 100 Cantitate estimată cel mai mare contract subsecvent Cantitate estimată ore manoperă 150 Cantitate estimată intervenții reprezentând piese de schimb (piese de schimb, consumabile, materiale și alte echipamente de schimb) 100 Cantitate estimată reprezentând schimburi anvelope (manoperă 4 anvelope/autovehicul) 100 Cantitate estimată ITP (inspecție tehnică periodică) - (manoperă efectuare ITP) 13 Cantitate estimată remorcare (tractare) în afara zonei în care aceasta este cu titlu gratuit (KM) 260
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 50116500 Reifenreparatur, einschließlich Montieren und Auswuchten, 50118110 Fahrzeugabschleppdienste, 71631200 Technische Kontrolle von Kraftfahrzeugen