2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizácia a rozšírenie existujúceho informačného systému Ústavného súdu Slovenskej republiky a poskytovanie služieb servisnej podpory a rozvoja
Beschreibung: Predmetom zákazky je modernizácia a rozšírenie informačného systému Ústavného súdu SR ako aj poskytovanie služieb servisnej technickej podpory a rozvoja. Detailné informácie sú uvedené v opise predmetu zákazky, ktorý tvorí Prílohy č. 1A, 1B a 1C súťažných podkladov.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72254000 Softwaretests, 72263000 Software-Implementierung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72267200 Reparatur von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verejný obstarávateľ si vyhradzuje právo počas platnosti SLA uplatniť u úspešného uchádzača opciu č. 1 v max. rozsahu 24 mesiacov. Uplatnením opcie č. 1 sa základné trvanie SLA v rozsahu 60 mesiacov predĺži o 24 mesiacov (t. j. spolu 84 mesiacov). Verejný obstarávateľ si taktiež vyhradzuje právo počas platnosti SLA uplatniť u úspešného uchádzača opciu č. 2, ktorou navýši základný rozsah počtu človekohodín stanovený v prílohe č. 2 SLA na vykonanie ostatných služieb, a to v max. o 6250 človekohodín. Detailné podmienky uplatnenia opcii sú uvedené v návrhu SLA, ktorý tvorí Prílohu č. 3B súťažných podkladov.