See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup serwerów, podzespołów oraz licencji oprogramowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup serwerów, podzespołów oraz licencji oprogramowania. Zamówienie podzielone jest na osiem części: Część 1: Zakup dwóch serwerów przeznaczonych do pracy w środowisku wirtualizacyjnym Vmware Część 2: Zakup serwera przeznaczonego pod system backupu Część 3: Zakup dwóch serwerów bez lokalnej przestrzeni dyskowej Część 4: Zakup dwóch serwerów z lokalną przestrzenią dyskową Część 5: Zakup dwudziestu czterech kości pamięci wraz z montażem Część 6: Zakup sześciu serwerów przeznaczonych do pracy w środowisku wirtualizacyjnym Vmware Część 7: Zakup czterech serwerów przeznaczonych do pracy w środowisko wirtualizacyjne Vmware Część 8: Rozszerzenie Subskrypcji VMware Cloud Foundation
Interne Kennung: ZP/MB/271/III-132/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Zakup dwóch serwerów przeznaczonych do pracy w środowisku wirtualizacyjnym Vmware
Beschreibung: Zakup dwóch serwerów przeznaczonych do pracy w środowisku wirtualizacyjnym Vmware
Interne Kennung: ZP/MB/271/III-132/26 cz.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Zakup serwera przeznaczonego pod system backupu
Beschreibung: Zakup serwera przeznaczonego pod system backupu
Interne Kennung: ZP/MB/271/III-132/26 cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Zakup dwóch serwerów bez lokalnej przestrzeni dyskowej
Beschreibung: Zakup dwóch serwerów bez lokalnej przestrzeni dyskowej
Interne Kennung: ZP/MB/271/III-132/26 cz.3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Zakup dwóch serwerów z lokalną przestrzenią dyskową
Beschreibung: Zakup dwóch serwerów z lokalną przestrzenią dyskową
Interne Kennung: ZP/MB/271/III-132/26 cz.4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Zakup dwudziestu czterech kości pamięci wraz z montażem
Beschreibung: Zakup dwudziestu czterech kości pamięci wraz z montażem
Interne Kennung: ZP/MB/271/III-132/26 cz.5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Zakup sześciu serwerów przeznaczonych do pracy w środowisku wirtualizacyjnym Vmware
Beschreibung: Zakup sześciu serwerów przeznaczonych do pracy w środowisku wirtualizacyjnym Vmware
Interne Kennung: ZP/MB/271/III-132/26 cz.6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Zakup czterech serwerów przeznaczonych do pracy w środowisko wirtualizacyjne Vmware
Beschreibung: Zakup czterech serwerów przeznaczonych do pracy w środowisko wirtualizacyjne Vmware
Interne Kennung: ZP/MB/271/III-132/26 cz.7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: Rozszerzenie Subskrypcji VMware Cloud Foundation
Beschreibung: Rozszerzenie Subskrypcji VMware Cloud Foundation
Interne Kennung: ZP/MB/271/III-132/26 cz.8