53828-2026 - Ergebnis
Polen – Sicherheitskameras – BAI.272.30.2025 Rozbudowa systemów monitoringu wizyjnego w budynkach Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBAI.272.30.2025 Rozbudowa systemów monitoringu wizyjnego w budynkach Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów monitoringu wizyjnego w budynkach Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego polegająca na dostawie z montażem kamer, rejestratora oraz licencji w następujących lokalizacjach: Katowice ul. Jagiellońska 25, Katowice ul. Kocura 16.
Vorherige Bekanntmachung391805-2025
Interne KennungBAI.272.30.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozbudowa systemów monitoringu wizyjnego w budynkach Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów monitoringu wizyjnego w budynkach Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego polegająca na dostawie z montażem kamer, rejestratora oraz licencji w następujących lokalizacjach: Katowice ul. Jagiellońska 25, Katowice ul. Kocura 16.