See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi napraw bieżących i obsługi technicznej pojazdów samochodowych jednostek Policji woj. warmińsko – mazurskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostek Policji woj. warmińsko – mazurskiego usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 19 zadań częściowych. 3. Celem postępowania jest wyłonienie, w każdym zadaniu oddzielnie, Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat/ty naprawcze usytuowane w obrębie działania jednostek organizacyjnych Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 396231-2026
Interne Kennung: Z-t-P/15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - naprawy pojazdów KMP Olsztyn
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KMP w Olsztynie usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 1 – 133 000,06 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Los: LOT-0002
Titel: 2 - naprawy pojazdów KMP Elbląg
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KMP w Elblągu usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 2
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 2 – 92 877,70 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Los: LOT-0003
Titel: 3 - naprawy pojazdów KPP Bartoszyce
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Bartoszycach usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 3
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 3 – 36 160,36 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Los: LOT-0004
Titel: 4 - naprawy pojazdów KPP Braniewo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Braniewie usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 4
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 4 – 34 284,81 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Los: LOT-0005
Titel: 5 - naprawy pojazdów KPP Działdowo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Działdowie usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 5
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 5 – 50 512,62 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Los: LOT-0006
Titel: 6 - naprawy pojazdów KPP Ełk
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Ełku usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 6
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 6 – 41 626,71 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Los: LOT-0007
Titel: 7 - naprawy pojazdów KPP Giżycko
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Giżycku usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 7
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 7 – 33 255,61 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Los: LOT-0008
Titel: 8 - naprawy pojazdów KPP Gołdap
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Gołdapi usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 8
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 8 – 30 903,73 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Los: LOT-0010
Titel: 10 - naprawy pojazdów KPP Kętrzyn
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Kętrzynie usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 10
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 10 – 34 130,98 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Los: LOT-0011
Titel: 11 - naprawy pojazdów KPP Lidzbark Warmiński
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Lidzbarku Warmińskim usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 11
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 11 – 38 822,71 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Los: LOT-0012
Titel: 12 - naprawy pojazdów KPP Mrągowo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Mrągowie usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 12
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 12 – 36 270,54 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Los: LOT-0013
Titel: 13 - naprawy pojazdów KPP Nidzica
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Nidzicy usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 13
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 13 – 25 762,89 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Los: LOT-0014
Titel: 14 - naprawy pojazdów KPP Nowe Miasto Lubawskie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Nowym Mieście Lubawskim usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 14
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 14 – 43 564,40 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Los: LOT-0015
Titel: 15 - naprawy pojazdów KPP Olecko
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Olecku usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 15
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 15 – 17 195,63 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Los: LOT-0017
Titel: 17 - naprawy pojazdów KPP Pisz
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Piszu usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 17
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 17 – 51 107,31 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Los: LOT-0019
Titel: 19 - naprawy pojazdów KPP Węgorzewo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Węgorzewie usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 19
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 19 – 37 038,63 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.