538332-2026 - Wettbewerb
Belgien – Bodenuntersuchungen – Uitvoeren van oriënterend en beschrijvend bodemonderzoek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUitvoeren van oriënterend en beschrijvend bodemonderzoek
BeschreibungDe opdracht omvat: Het op afroep uitvoeren van oriënterende bodemonderzoeken in het kader van het uitvoeren van periodieke onderzoeken, rapportering met het oog op overdracht en het opmaken van evaluatierapporten in het kader van schadegevallen voor verscheidene projecten en installaties in het Vlaamse Gewest. Ook het op afroep opmaken van beschrijvende bodemonderzoeken (al dan niet als vervolg op een door de dienstverlener uitgevoerd oriënterend bodemonderzoek) is onderdeel van de opdracht.
Interne KennungPPP0N3-4956/6524/PRO/BV/2026/00050
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPRO/BV/2026/00050_1