538346-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Acord cadru - Servicii de reparare si intretinere pentru ambulantele si a echipamentelor conexe din dotarea SAJ IASI; Piese si accesorii pentru vehicule si motoare vehicule SUZUKI, FIAT, VOLKSWAGEN
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru - Servicii de reparare si intretinere pentru ambulantele si a echipamentelor conexe din dotarea SAJ IASI; Piese si accesorii pentru vehicule si motoare vehicule SUZUKI, FIAT, VOLKSWAGEN
Beschreibung: Obiectul acordului cadru il reprezinta prestarea serviciilor de intretinere si reparatii pentru autosanitarele apartinand parcului auto al Serviciului de Ambulanta Judetean Iasi si furnizare de piese pentru serviciile prestate, in conformitate cu cerintele si cantitatie din caietul de sarcini. Autoritate contrantanta va raspunde solicitarilor de clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor cu 12 zile Nr de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 zile
Interne Kennung: 7604489/2026/PAAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT 1 SUZUKI
Beschreibung: Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 1195 lei Cantitatile minime si maxime aferente acordului cadru sunt mentionate in anexa Caietul de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: LOT 2 FIAT
Beschreibung: Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 8094 lei Cantitatile minime si maxime aferente acordului cadru sunt mentionate in anexa Caietului de sarcini.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: LOT 3 VOLKSWAGEN
Beschreibung: Valoarea celui mai mare contract subsecvent este de 2785285,5 lei Cantitatile minime si maxime aferente acordului cadru sunt mentionate in anexa Caietul de sarcini.
Interne Kennung: 3