538349-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Kroatien – Schulbücher – Radne bilježnice i ostali školski materijal za učenike osnovnih škola grada Osijeka nakladnika ŠKOLSKA KNJIGA
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Radne bilježnice i ostali školski materijal za učenike osnovnih škola grada Osijeka nakladnika ŠKOLSKA KNJIGA
Beschreibung: Nabava i isporuka radnih bilježnica i ostalih školskih materijala za učenike osnovnih škola na području Grada Osijeka nakladnika Školska knjiga d.d.
Interne Kennung: 26-414
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
5. Los
Los: LOT-0000