2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi transportu kolejowego węgla do jednostek wytwórczych TAURON Ciepło sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi transportu kolejowego węgla taborem kolejowym Wykonawcy na liniach PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. lub liniach innych zarządców infrastruktury z kopalń Nadawców przedstawionych niżej: Południowy Koncern Węglowy Spółka Akcyjna w Jaworznie, Polska Grupa Górnicza sp. z o.o. w Katowicach, inne (kierunki niezdefiniowane), do Elektrociepłowni Zamawiającego: Elektrociepłownia Katowice, Elektrociepłownia Cieszyn, Elektrociepłownia Tychy, Elektrociepłownie Bielskie EC1 i EC2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące Zadania (części): Zadanie nr 1. Wykonanie usługi transportu kolejowego węgla do Elektrociepłowni Katowice oraz Elektrociepłowni Cieszyn, Zadanie nr 2. Wykonanie usługi transport kolejowego węgla do Elektrociepłowni Tychy oraz Elektrociepłowni Bielskich: EC1 w Bielsku-Białej oraz EC2 w Czechowicach-Dziedzicach
Interne Kennung: PZP/TC/05916/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 Pzp, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60200000 Schienentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1. Wykonanie usługi transportu kolejowego węgla do Elektrociepłowni Katowice oraz Elektrociepłowni Cieszyn
Beschreibung: W Projektowanych postanowieniach Umowy dla Zadania nr 1, przewidziane są ilości przewozu węgla: maksymalna, gwarantowana i minimalna, odpowiednio w wysokości: maksymalna: 250 000 Mg, gwarantowana: 185 000 Mg, minimalna: 145 000 Mg. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony w Projektowanych postanowieniach Umowy (Załączniki nr 3a do SWZ).
Interne Kennung: PZP/TC/05916/2025 Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2. Wykonanie usługi transport kolejowego węgla do Elektrociepłowni Tychy oraz Elektrociepłowni Bielskich: EC1 w Bielsku-Białej oraz EC2 w Czechowicach-Dziedzicach
Beschreibung: W Projektowanych postanowieniach Umowy dla Zadania nr 2, przewidziane są ilości przewozu węgla: maksymalna, gwarantowana i minimalna, odpowiednio w wysokości: maksymalna: 165 000 Mg, gwarantowana: 130 000 Mg, minimalna: 105 000 Mg. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony w Projektowanych postanowieniach Umowy (Załączniki nr 3b do SWZ).
Interne Kennung: PZP/TC/05916/2025 Zadanie 2