538437-2026 - Ergebnis
Slowenien – Feuerwehrfahrzeuge – Dobava vozila za gašenje in reševanje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava vozila za gašenje in reševanje
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava vozila za gašenje in reševanje. Izbrani izvajalec bo za naročnika dobavil podvozje, na njem izvedel predelave, skladno s tehničnimi specifikacijami, in v vozilo vgradil opremo, za katero je v tej razpisni dokumentaciji določeno, da jo dobavi ponudnik.
Interne Kennung: JN-67472
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 523945