See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. wyrobów hutniczych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 48/PM/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44200000 Bauerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1- Blachy o gatunkach S235JR, DC01, DX51 lub równoważne (44 pozycje) w łącznej ilości 743 240 kg
Interne Kennung: 48/PM/26 - Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 44110000 Baustoffe
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2- Blachy o gatunku S355J2 lub równoważne (29 pozycji) w łącznej ilości 201 073 kg
Interne Kennung: 48/PM/26 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Blachy żeberkowe/łezkowe o gatunku S235JR lub równoważne (8 pozycji) w łącznej ilości 91 111 kg
Interne Kennung: 48/PM/26 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Blachy trudnościeralne o gatunku HTK lub równoważne (12 pozycji) w łącznej ilości 82 196 kg
Interne Kennung: 48/PM/26 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Blachy trudnościeralne o gatunku HARDOX lub równoważne (4 pozycje) w łącznej ilości 28 166 kg
Interne Kennung: 48/PM/26 - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Blachy trapezowe (9 pozycji) w łącznej ilości 10 494 kg
Interne Kennung: 48/PM/26 - Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Blachy o gatunkach 1H18N9T, 0H18N9 lub równoważne (8 pozycji) w łącznej ilości 9 769 kg
Interne Kennung: 48/PM/26 - Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Kątowniki o gatunku S235JR lub równoważne (38 pozycji) w łącznej ilości 204 276 kg
Interne Kennung: 48/PM/26 - Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Profile zamknięte o gatunku S235JR lub równoważne (15 pozycji) w łącznej ilości 26 991 kg
Interne Kennung: 48/PM/26 - Zadanie 9
Haupteinstufung (cpv): 44212500 Winkel und Profilstücke
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Ceowniki o gatunku S235JR lub równoważne (15 pozycji) w łącznej ilości 259 811 kg
Interne Kennung: 48/PM/26 - Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - Dwuteowniki i teowniki o gatunku S235JR lub równoważne (20 pozycji) w łącznej ilości 40 993 kg
Interne Kennung: 48/PM/26 - Zadanie 11