538458-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie – Dostawa sprzętu medycznego do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. 3. Zamówienie zostało podzielone na 10 pakietów: 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz 5. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 i 6 do swz 6. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 257 ustawy Pzp przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: P/350/2026/SZ/WIM/MON/MZ – 84/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen, 39330000 Desinfektionsausrüstung, 33100000 Medizinische Geräte, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33192120 Krankenhausbetten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1-zestaw do infuzjoterapii - 2 kpl.
Beschreibung: poz. 1 zestaw do infuzjoterapii - 2 kpl. - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 2- tor wizyjny – 1 kpl.
Beschreibung: tor wizyjny – 1 kpl. - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 3- Poz. 1 myjnia dezynfektor do endoskopów giętkich-1kpl. Poz. 2 materiały zużywalne do myjnia dezynfektor do endoskopów giętkich
Beschreibung: Poz. 1 myjnia dezynfektor do endoskopów giętkich-1kpl. Poz. 2 materiały zużywalne do myjnia dezynfektor do endoskopów giętkich - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz
Haupteinstufung (cpv): 39330000 Desinfektionsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 4- kolumna zabiegowa – 1 kpl.
Beschreibung: kolumna zabiegowa – 1 kpl. - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 5- zestaw do bronchoskopii sztywnej – 1 kpl.
Beschreibung: zestaw do bronchoskopii sztywnej – 1 kpl. - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 6- Poz. 1 tor wizyjny do torakoskopii – 1 kpl., Poz. 2 materiały jednorazowe do toru wizyjnego do torakoskopii.
Beschreibung: Poz. 1 tor wizyjny do torakoskopii – 1 kpl., Poz. 2 materiały jednorazowe do toru wizyjnego do torakoskopii.- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 7- łóżko wysokospecjalistyczne bariatryczne – 2 kpl.
Beschreibung: łóżko wysokospecjalistyczne bariatryczne – 2 kpl. - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 8- zestaw artroskopowy – 1 kpl.
Beschreibung: zestaw artroskopowy – 1 kpl.. - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 9- tor wizyjny endoskopowy -1 kpl.
Beschreibung: tor wizyjny endoskopowy -1 kpl. - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 10- pompy do infuzji: poz.1 Poz. 1 pompy objętościowe 10 kpl. .; poz. 2 Poz. 2 Pompa strzykawkowa 10 kpl.
Beschreibung: pompy do infuzji: poz.1 Poz. 1 pompy objętościowe 10 kpl. .; poz. 2 Poz. 2 Pompa strzykawkowa 10 kpl.. - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz